Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i
jasność Twojego światła. *** Dziękuję za światełka rocznicowe i ciepłe
słowa
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu....
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić............
Światełko Pamięci kochani...Karolinko...Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❇❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutno do obłędu Kochani... Nasza smutna pamięć dla Was Karolinko i
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek...imieniny miał...wróciłam od Was Najdrożsi...ta lampeczka od Basi
jest magiczna...tak byś powiedział Jędruniu...osiem lat temu byłą sobota i
byliśmy razem...tęsknię Dzieci moje
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
i
(*) (*)
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci"
/W.Szymborska/
☀️♨️❤️ Promyczki Pamięci za wczoraj i na dziś ☀️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Basia
Jasne płomyki pamięci dla Was. Kolejny dzień i kolejny smutek.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na dzisiaj dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie
Jędrusiu.♨️ Kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Wtorkowe płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia niech płoną jasnym
blaskiem [**].
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.