Sobota Najdrożsi..okrutna sobota...wtedy te dni spędzałeś u nas
Jędruniu..dzisiaj troszkę żle się czułeś..za kilka dni jechałes z mamą
do Pecu..teraz są już ferie..nie dla Ciebie Wnusiu Jedyny..płaczę
Karolinko i Jędrusiu, taki żal ogromny i tęsknota...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE....
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko...dla Ciebie Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
...dopiero po rozstaniu pamięta się wszystko.../ks.Jan Twardowski/
Wieczorne Światełko Pamięci zapalam dla Was Kochani
✿✿✿☀️✿✿✿ ✬✬❤️✬✬ ✿✿✿☀️✿✿✿
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek imieniny kaczątek...wtedy był wtorek i spałeś u nas Elmusiu...i
świat istniał..pięć miesięcy póżniej skończył się świat..wszystko
umarło razem z wami Dzieci moje..tęsknię
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.