W Dniu Dziecka smutne Światełko Pamięci.. ♨❤️♨..dla Ciebie Karolinko
i dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
,,Tam gdzie niema dzieci, brakuje nieba''Algernon Charles Swinburne Dla
Ciebie Karolinko i twego synka w dniuWaszego święta.♨️ ♨️ PS.Moniko,
mocno tulę do serca w tym bolesnym dla nas dniu..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Śmierć Dziecka jest jak zniknięcie gwiazdy, która raz na zawsze
zmienia nocne niebo" I zmienia nas-matkę, ojca, już na zawsze.
Światełko do Nieba w dniu Waszego święta ☀️❤️ Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
w dniu dziecka przytulam was, i oddaje opiece Matki Najświetszej
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
i
(*)... (*)... czerwcowe światełko....
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wasze Święto Najdrożsi...nie potrafię nic napisać..zaraz będę u Was
Dzieci moje,lizaczki przyniosę...i zapłaczę...dzisiaj 11 Rocznica Babci
Myszki...i łzy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci dla mamy z synkiem na Dzień Dziecka.
Dziś Wasze święto Kochani-płomyki pamięci ślę do Was [**], niech płoną
wiecznie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka
dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w
błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie.
Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci, w waszym dniu...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest taki ból,
którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
która na zawsze zostanie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju,
dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju..
♨️••♨️ ⭐... Światełko Pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy ziemski trud juz odszdł w cień, nastał nowy, wieczny dzien, dusza
spokojem cicho sni, niech radość Nieba wiecznie brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Karolinko i Jędrusiu,
światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela,imieniny miała Ela...imieniny Babci-Prababci Neli...Pani Dorotka Was
odwiedziłą...piękne ptaszki przywiozła...tęsknię Dzieci moje...a jutro 1
czerwca...i łzy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.