Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1496516
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N,
Zostawiam wirtualny płomyk pamięci, zapalony odruchem serca... i modlitwę o spokój Waszych Dusz... .......................( ......................)) ......................[] .....................[[]] .............❤️[[✿]]❤️ .............❤️[[✿]]❤️ »̭̌ะ»̭̌ะ»̭̌ะ❤️[[✿]]❤️ »̭̌ะ»̭̌ะ»̭̌ะ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Ludzie boją się śmierci bardziej nawet niż bólu.
To dziwne, że się jej boją. Życie boli dużo bardziej niż śmierć.
W momencie śmierci, ból się kończy.

- Jim Morrison

▬✨ ❤️ ✨▬ ❤️KAROLUNKO - JĘDRUNIU
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Człowiek,który za czymś mocno tęskni.
Nie jest świadomy tego, co się z nim dzieje.

((❤️)) KAROLINKO - JĘDRUNIU - DZIECIAKI KOCHANE
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Niedawno, tak całkiem niedawno, gładziłam Ci główkę, byś czuł, że jestem. Że jestem Ci wierna i oddana na Zawsze! Trzymałam Cię za rękę bys się nie bał! Prosiłam, cicho szepcząc Ci do ucha, abys sie nie poddawal. Bo moze nastepny dzien cos zmieni?! Prosilam Boga o cud! Zawiodłam… Jaka ze mnie matka?! Pozwoliłam, żeby Ciebie zabrał Anioł Śmierci. Jeszcze niedawno…. a teraz zimny kamień, którego rozpalone serce matczyne nie stopi. PAMIĘTAM KAROLINKO - JĘDRUNIU
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N,
⭐❤️+⭐+❤️⭐ * ANIOŁKI KOCHANE * Ostatnie w tym roku.... Zapalam światełka mej pamięci...i nadziei.... Tuląc Was cichym szeptem modlitwy******* PAMIĘTAŁAM I BĘDĘ PAMIĘTAĆ O WAS******* ⭐❤️+⭐+❤️⭐ Waszym bliskim,sercem dziękuję za kolejny rok trwania przy naszych ANIOŁKACH*****❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ŻYCZĄC serdecznie ,aby kolejny 2020 rok Dał zdrowie ,spokój i nadzieję na lepsze jutro....
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️
ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKA
MEJ PAMIĘCI...OTULONE SZEPTEM
MODLITWY....ŚLĘ DO CIEBIE KAROLINKO...
ANIOŁKU KOCHANY*******
❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️
ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKA
MEJ PAMIĘCI...OTULONE SZEPTEM
MODLITWY....ŚLĘ DO CIEBIE JĘDRUSIU...
ANIOŁKU KOCHANY*******
❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
WIARY że to ma sens. Że gdziekolwiek są – dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci NADZIEI że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie I MOCNEJ MIŁOŚCI a Narodzony niech Przyjdzie na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród Was puste miejsce przy stole. ......... ⋱ ⋮ ⋰ .......... ⋯ ✰ ⋯ .......... ⋰ ⋮ ⋱ ……… ...*•♥•* …… ... *♥♫♫♥*'. … .... *♥•♦♫••♥* ..... *♥☺♥☺♥☺♥* .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ' ...*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*' ..*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*' '*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*' ````````▓██▓````````` _____▒▓██░█▓▒ (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ KAROLINKO - JĘDRUNIU Na te radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok. Życzy Renia
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
`````````` █ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●, ``````````█|█````` ################## ** A N I O Ł K I ** NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA... JUŻ DZISIAJ PRZESYŁAM WIRTUALNĄ PAMIĘĆ ... PROSTO DO NIEBA...A KAŻDA GWIAZDKA NA TEJ CHOINCE , TO MA MODLITWA ZA WAS ANIOŁKI... BĄDŹCIE RADOŚNI ... TAM NA GÓRZE !!! A JA DZIELĄC SIĘ OPŁATKIEM ...BĘDĘ MYŚLAMI Z WAMI...I Z TWOIMI BLISKIMI..... ✭¸.•` ¤ ✭✭¸.•` ¤ ✭✭¸.•` ¤ ✭✭¸.•` ✭¸^✭¸^✭^¸✭¸^✭¸^✭¸^✭✭¸.•` ✭¸^✭¸^✭^¸✭¸^✭¸^✭¸^✭ *** ŚPIJCIE SŁODKO ANIOŁKI KOCHANE *** Bliskim życzę dużo spokoju w te magiczne Święta, Chociaż nasze serca są w bólu...to nie bądźmy smutni... i połączmy nasze myśli w Wigilijny Wieczór ... Bogusia.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
☾●✽●☽++☾●✽●☽++☾●✽●☽ Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat Jasne Anioły utuliły Was do Wiecznego Snu My pozostaliśmy tu..... Na Ziemi ,w smutku i żalu... Żyjąc jednak nadzieją, że kiedyś się spotkamy... Światełka pamięci dla Was Aniołki******* niech nigdy nie gasną*************** ☾●✽●☽++☾●✽●☽++☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   31   32   33   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz