Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1496356
Dodane ponad rok temu
EWA BILICKA
Tęsknota za czasem minionym... za tymi którzy już odeszli ... dlatego grzejemy kamienie... dając ognik ...znicz....który jak dusza.... jak życie kiedyś zgaśnie..... ale teraz jest z nami dając blask
Zgłoś SPAM
URSZULA

◕°*`♥ `*°◕

Bóg Dał i Bóg Wziął
- taka Jego wola
i tylko serce zbolałe
uparcie wciąż pyta
Dlaczego...Dlaczego..??


◕°*`♥ `*°◕

ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

◕°*`♥ `*°◕
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala


¸ .»✿“˜¨ ¸.»✿“˜¨ ¸.»✿“˜¨

(¯`v´¯)TYLKO MIŁOŚĆ
•●(¯`v´¯)♥ I PAMIĘĆ
*¨* ¤.¸¤* POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS

¸.»✿“˜¨¸.»✿“˜¨¸.»✿“˜¨¸.»✿“˜¨¸.»✿“˜
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
+````````( +````````)) +````````) +```````((,)) +``````( (,))) +```````[II] +`````[*_*_*] +`````[**_**] +`````[*_*_*] +````[********] ____ ,+.*`,+.*` NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO _,+.*`,+.*`,+. WRAZ Z MODLITWĄ +.*`,+.*`,+. +.*`,+.*`,+. KAROLINKO *** JĘDRUSIU Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie ,którzy by chcieli lecz nie mogą nic już pozmieniać ... Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i marzenia , że wrócisz pośród bezsennej nocy... Bez Was kochani dzień jest szary, pustką i tęsknotą przepełniony ...
Zgłoś SPAM
Ola
Śpijcie w spokoju
Zgłoś SPAM
URSZULA
….s$$s…(¯ `•.\/.•´¯)….s$$$$$s
....`•.¸(*) PAMIĘTAM (*)
....(¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸)
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
___ŻYCIE TO OSTRY MIECZ- NA KTÓRYM BÓG NAPISAŁ, WALCZ,KOCHAJ,CIERP.____     ◕°☀ ______◕°☀ _°☀ ______◕°☀ _____☀◕° ___KAROLINKO-JĘDRUSIU__ZAWSZE O WAS PAMIĘTAM,NIE TYLKO DZISIAJ I NIGDY NIE ZAPOMNĘ,JESTEŚCIE W MOIM SERCU NA ZAWSZE_____ NIKT NIE MOŻE NAS POCIESZYĆ,MY MUSIMY TO PO PROSTU PRZECIERPIEĆ. ŻYCZĘ WAM KOCHANI SPOKOJNEJ NIEDZIELI.
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala

(``•.¸♥¸.•`´)`•.¸(``•.¸♥ ¸.•`´)`•.¸(``•.¸♥¸.•`´)
(``•.¸ LUDZIE ŻYJĄ TAK DŁUGO,
♥ ¸.•JAK DŁUGO INNI PIELĘGNUJĄ PAMIĘĆ O NICH
(``•.¸♥¸.•`´)`•.¸(``•.¸♥¸.•`´)`•.¸(``•.¸♥¸.•`´)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
-------------{*}{*}{*}------------ GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU... O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY... TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ---------------{*}{*}{*}------------
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala


"Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,
a serce swojej pociechy darmo upatruje."

________ /Jan Kochanowski/

Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   272   273   274   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz