Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1496304
Dodane ponad rok temu
M.JARECZKA PYRSAKA
____SZUKAM CIĘ... SZUKAM I ZNALEŻĆ NIE MOGĘ SPÓJRZ NA MNIE I POWIEDZ.... ŻE JESTEŚ.... ____PROSZĘ _____. +````( +```(,) +```((,) +``[***] +``[***] +``[***] +``[***] ``[[[[[[[]]] KAROLINKO-JĘDRUSIU-KOCHANI PAMIĘTAM Wielu mówi, że czas leczy rany… …wielu chyba nie kochało naprawdę…
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
.........) \\\\ ......../ ( ( ......( ( , ) ) .... ( (( , )) ) ...__.\\\\|||/.__ .....[╣██╠] Z NAMI PRZEZ CHWILĘ ~~ .....[╣██[][ .....[╣██╠] Z BOGIEM NA ZAWSZE ~~ .....[╣██╠] ....[╣███╠] WY NIE UMARLIŚCIE ... WY ŻYJECIE Z NAMI ~~~~ ~~ P A M I Ę T A M ~~
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
Tam, za zamkniętymi oczami Jest naszej wyobraźni kraina. W niej zapisujemy chwile, Które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, Wrażenia, przeżycia, tęsknoty, Które nas kiedyś wzruszyły, By nie zapomnieć o tym... Czasami w tej krainie Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko marzymy. +````( +```(,) +```((,) +``[***] +``[***] +``[***] +``[***] ``[[[[[[[]]] ````````` ŚWIATEŁKO PAMIĘCI * NIECH PŁONIE DLA CIEBIE * KAROLINKO i JĘDRUSIU * KAŻDEGO DNIA
Zgłoś SPAM
URSZULA
..(¯♥¯) Czy można samym żyć wspomnieniem echem zapomnianych burz? Byłeś mi wszystkim, jesteś cieniem tego co umarło już. Żegnaj kochany mój i niezapomniany mój sercem całowany mój śnie.. ..(¯♥¯) NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(¯` ╬ ´¯)

Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.

________________(¯` ╬ ´¯)

Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Smutek rozdarte serce złamane obietnice Brak słów brak miłości brak ufności Łzy cierpienie ból Nadzieja i miłość co to takiego? Słowa jaki ich sens? Morze łez i wspomnienia Góra smutku i przygnębienia cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia braku własnego imienia spojrzenia na tych których odeszli Już nigdy ich nie zobaczymy już nigdy Są tak daleko a byli tak blisko naszych serc naszych myśli Teraz tylko wspomnienia które dają nam wiele łez Czujemy że kochamy a przytulic nie możemy Czujemy że byli częścią nas ale już odeszli Rany z bólu i łez pokazują jak kochaliśmy Dla wielu z nas życie straciło sens upadł duch Bo nie ma na kogo spojrzeć komu powiedzieć kocham Cię Pamięć to co nam pozostało najpiękniejsze chwile tak często wracają w myślach a teraz tylko my sami opuszczeni zwątpieni. Lecz przyjdzie taki czas kiedy zobaczymy ich Tych których kochaliśmy tych którzy byli wszystkim Zobaczymy kiedy nasz droga na ziemi dobiegnie ku końcowi. Smutek rozdarte serce złamane obietnice
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Sypią się łzy jak płatki róż i ból w sercu nie chcę ustać.
Karolinko , Jędrusiu niech łzy moje za kwiatuszki Wam służą.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ ...tam na dnie
został twój ślad
głęboko tam
wciąż twoja uśmiechnięta twarz
tam na dnie
został twój ślad
i wielki żal
bo świat się pomylił
świat się pomylił !!! ≺≻✿≺≻ JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ ...tam na dnie
został twój ślad
głęboko tam
wciąż twoja uśmiechnięta twarz
tam na dnie
został twój ślad
i wielki żal
bo świat się pomylił
świat się pomylił !!! ≺≻✿≺≻ KAROLINKO
Zgłoś SPAM
URSZULA


 (¨`•.•´¨)_♥
 _`•.(¨`•.•´¨)_♥
____ `•.¸.•´___

"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."

***

*SPOCZYWAJCIE W POKOJU*

***
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   270   271   272   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz