Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1496396
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** KAROLINKO KOCHANA ** Zostały wspomnienia i czas nieubłagany... Ten czas co zabija.... I ten co leczy rany...???? ....nigdy nie uleczy naszych ran !!! Choć nie ma Ciebie z nami ... to Żyjesz w naszych sercach... Tylko nadzieja pozwala żyć.... Że kiedyś znowu...Będziemy razem... Światełka wraz cichym szeptem modlitwy... Ślę ...do Ciebie ....Aniołku....Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** ANIOŁKU KOCHANY**
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
W ciszy tęskni się najmocniej.
¸•*`¨`*•.❤️.•*`¨`*•.❤️.•*`¨`*•.
KAROLINKO - JĘDRUNIU
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
❤️✨✨✨✨❤️ *ANIOŁKU JĘDRUSIU * Dzisiaj środa....i kolejne światełka mej pamięci, zapalam dla Ciebie Aniołku... A ich blask ,niech nigdy nie gaśnie... Śpij w pokoju wiecznej ciszy ******* ❤️✨✨✨✨❤️ *ANIOŁKU*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
❤️✨✨✨✨❤️ *ANIOŁKU KAROLINKO * Dzisiaj środa....i kolejne światełka mej pamięci, zapalam dla Ciebie Aniołku... A ich blask ,niech nigdy nie gaśnie... Śpij w pokoju wiecznej ciszy ******* ❤️✨✨✨✨❤️ *ANIOŁKU*
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Ty już odszesłeś...
Ja wciąż idę,ale jeszcze będziemy razem.
DZIELI NAS TYLKO CZAS.

❤️⁕⁕⁑⁑⁂☀️⁂⁑⁑⁕⁕❤️KAROLINKO - JĘDRUNIU
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **ANIOŁKU KOCHANY ** Czwartkowe światełka pamięci... posyłam do nieba.do Ciebie Jedrusiu... Wierząc ,że ich blask rozświetli Twe drogi... w świecie wieczności... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** POKÓJ TWEJ DUSZY **
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **ANIOŁKU KOCHANY ** Czwartkowe światełka pamięci... posyłam do nieba.do Ciebie Karolinko... Wierząc ,że ich blask rozświetli Twe drogi... w świecie wieczności... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** POKÓJ TWEJ DUSZY **
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
POŁOWA MOJEGO ❤️ ŻYJE W NIEBIE KAROLINKO - JĘDRUNIU
Zgłoś SPAM
Wojtek
Karolinko i Jędrusiu, moje serce ciągle płacze, pamiętam o Was. Jestem w głębokiej depresji,ale wykrzesałem z siebie iskierkę , aby być tu u Was. Mamusi dziękuję za pamięć. tak bardzo Was kocham.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Pewnego dnia łza mówi do usmiechu... Zazdrosdzczę Ci,ponieważ jesteś zawsze szczęśliwy. Na to uśmiech odpowiada.. Mylisz się,ponieważ często jestem MASKĄ Twojego BÓLU. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ KAROLINKO - JĘDRUNIU ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   26   27   28   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz