|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1496229
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw. /Phil Bosmans/ ``````````````` ( ``````````````` (( `````````````` ((,) ```````````` [(¯♥¯)] ```````````` [(¯♥¯)] ```````````` [(¯♥¯)] MOJA WIECZNA PAMIĘĆ DLA CIEBIE KAROLINKO-JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱⊰♥⊱ Gdzie nad dziecięcia grobem Męki Krzyż I niezabudek kwiecie, co nie więdnie, Gdzie jasny z mej nadziei płonie znicz, Tam po mnie przyjdź - na pewno będę. Tu pozostały mi te trzy : Rozpacz. Samotność. Tęsknota. Szeleści strach. Rozdziera krzyk - Tu jestem. Tu moja Golgota...⊰♥⊱⊰♥⊱ JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱⊰♥⊱ Gdzie nad dziecięcia grobem Męki Krzyż I niezabudek kwiecie, co nie więdnie, Gdzie jasny z mej nadziei płonie znicz, Tam po mnie przyjdź - na pewno będę. Tu pozostały mi te trzy : Rozpacz. Samotność. Tęsknota. Szeleści strach. Rozdziera krzyk - Tu jestem. Tu moja Golgota...⊰♥⊱⊰♥⊱ KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
.»✿“˜ .»✿“˜
Brak Ci tylko jednej istoty, a cały świat jest bezludny.
_________________ /Alphonse de Lamartine/
.»✿“˜¨ .»✿“˜
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿ Patrzę na Twoją fotografię Na nieruchomy obraz nieba Dotknąć Twej dłoni nie potrafię A jej dotyku tak mi trzeba! Patrzę w Twe oczy nieruchome Widzę w nich ognie, które płoną Wpatrzone we mnie, rozmarzone Tak bardzo chciałabym w nich utonąć! ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿ
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
....................ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...... ..............ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ...............................( ............................ (,) ............................╒▒╕ ............................╘═╛ .....................ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
இڿڰۣ
Czy pozostaną nam już tylko sny?
Nie tak to miało być.
Szara pustka ból,
cierpienie i wspomnienia
zostały po Tobie..
இڿڰۣ
MOJĄ PAMIĘĆ I MODLITWĘ
OFIARUJĘ DLA WAS
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości jak deszcz słów niewypowiedzianych jak nazwać ten ból przesiąknięty niemym krzykiem...❤ JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości jak deszcz słów niewypowiedzianych jak nazwać ten ból przesiąknięty niemym krzykiem...❤ KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas,
a z Nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz...
♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|