Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1495501
Dodane ponad rok temu
mama Mateuszka Kuźmicz
Na Wigilię Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały. Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda, Jakby tego wieczoru też świętować chciały. Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła, Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy, By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła, A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży". Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości, Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze. Daj nam więcej dni takich, spragnionych miłości, Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze. o. Franciszek Czarnowski KAROLINKO i JĘDRUSIU „|_צ     „|_╯   „_╯  /   _╯  |╯„¸„ø¤º°„ ╯ø¤º╯„„¸„ø¤º° ”˜צ”*  /╮_¨°º¤ø„¸ ╮¨°º¤ø„¸╮““ ╮““ ╮ /   /“╮__   /“╮__    /“╮_   ╮_    /“╮       /“╮_    /“╮              |               _|_                  /         ╭──'   '──╮         (╱╲╱╲╱╲)       .'░░░░░ ░░   ' .       /░░»̯̆«    »̯̆«░░         |░  ZDROWYCH''    |      ░  SPOKOJNYCH'' /       `.░ŚWIĄT»̯̆«      .´          `.░░░░░ ,  ´              ՟՞¯՟ Życzę zdrowych i spokojnych, Świąt Bożego Narodzenia pełnych nadzieji na spodkanie się z naszymi dziećmi i bliskimi, wsparcia rodziny , dużo siły i pięknych wspomnień o naszych kochanych Aniołach ,którzy bedą obecni z nami duchem przy Wigilijnym stole . Niech ten biały opłatek połączy nas i nasze ukochane dzieci oraz bliskich . Dziękuje za bycie razem ,pamięć o Mateuszku. Światecznie ciepło pozrawiamy Iwona i Robert
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Światełka do Samego nieba...[*] ♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨
♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨ Anioł, któregoś dnia się pojawił... Swoje serce zostawił... Na wieczność... W bezpiecznym miejscu... Zapal dla mnie światło... Zapal Światło w swojej duszy... Tak,żebym wiedział dokąd iść... ♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨
♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨
MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA , DLA WAS ANIOŁKI ...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.≺≻✿≺≻ JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.≺≻✿≺≻ KAROLINKO
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
Dobry Bóg zesłał na ziemię Anioła, aby mógł ludzi do dobra przekonać,By szerzył radość miłość i prawdę ,by nasze życie było coś warte. Więc przyszedł Anioł, zdziwiony trochę,patrzył na świat swym ciepłym wzrokiem, Było mu ciężko, lecz nie narzekał ,pokochał ludzi i na coś czekał W tym całym zgiełku, chaosie i szumie ,zawsze próbował nas zrozumieć. Miał czas dla wszystkich nie robił wyjątków wierzył w nas od samego początku Mijały lata, padały deszcze, śniegi topniały i grały świerszcze, Anioł się starał i chciał nas zmienić,lecz my nie potrafiliśmy tego docenić.. Więc Bóg pomyślał:szkoda Go trochę,Czas już by wrócił do Nieb aż z powrotem.Ta jedna chwila,ułamek sekundy sprawił,że świat zrobił się smutny.Zabrakło Anioła, już nie ma go z nami,Jest znów u siebie szczęśliwy bez granic Tęsknimy za Tobą brakuje nam Ciebie. Wierzymy ze kiedyś spotkamy się w niebie…Palimy światełka dla Ciebie i zostawiamy swoje wspomnienie . ...........•:::::•.. ¸,.•´¨`•.( -.- ).•´¨`•.,¸ ¨`•--•-¨( “)(“ )¨-•--•´¨ ....`•.¸(¨`•.•´¨)¸.•´ ..........`•.¸.•´_______KAROLINKO - JĘDRUSIU-KOCHANI_____ ____MOI KOCHANI____ Nie czuję tych świąt nie czuję olśnienia Mój zapał i wiara niczym się staje Tymi słowami ból swój oddaję I jest mi smutno dławię się z żalu że nie ma przy nas naszych ukochanych. POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOIM JARECZKU I BLISKICH.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
Gdy milkną burze i huragany, Gdy biją dzwony tysiąca innych serc -dotąd niepoznanych Otulone płatkami róż przeznaczenia, Co kryje Twoje serce na dnie... Miłość najczystszą - jedyną - Sekret ludzkiego i Boskiego Istnienia Przeszyte złotym promieniem Wieczności, Drży i czuje na najczystszych -strunach miłości ONO JEDNO i Ty, jakby było ich więcej Tysiące serc bijących podobnie goręcej Jednym rytmem, jednym tętnem Posłuchaj- razem z Twoim- Bije serce Wszechświata... ((_,»*—*« »*—*«,_*_,»*—*«»*_)) /E.Bieńko-Kornacka/ .----- (,) --(,) -- (,)- (,) -------|| -- || -- -||---|| ------*~*~*~*~*~ ---*~*~*~*~*~ ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI *~*~*~*~*~ ------*~*~*~*~*~ SOBOTNIO - NIEDZIELNE
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Smutny to czas dla nas , kochane Dzieci, bo znów zabraknie czyjegoś głosu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Serce płonie rozpalone tęsknotą i bólem nic go nie ugasi. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI... SMUTNY TEN CZAS
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
¸.•♥
•.¸¸.•`
♥¸.•´ ¸.•´¨)
«´¨ •.¸¸.•´¨`»♥   
(¸.•` ♥  MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA
♥«´¨•¸•¨`»♥ 
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
NIEBO PŁACZE DESZCZEM.
NASZE OCZY ŁZAMI.

CIEPLUTKI PROMYCZEK Z TEGO ZAPŁAKANEGO ŚWIATA,
DLA WAS KOCHANE DZIECI.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   255   256   257   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz