Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1494795
Dodane ponad rok temu
URSZULA
To tak trudno wytłumaczyć...że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec...że nie wróci...że nikt tego nie odwróci... Pozostały nam wspomnienia...smutek w sercu...łza na twarzy... Której nikt nie zauważy...i modlitwa co wciąż łączy... Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
GDY WAS BRAK... ŚWIAT STAŁ SIĘ SZARY... CAŁE PIĘKNO ...GINIE W ODDALI *** *``````(,)) *`````((,) )) *`````(((,)) ) *````(( ((,) ))) *``````[IIII] *````[*▓*▓*] *````[*▓*▓*] NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ******
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿✰ ✿ ..... a kiedy odejdę .... pamiętaj o mnie ..... a kiedy odejdę .... nie zapomnij mnie ..... a kiedy odejdę .... i tak będę przy tobie ..... będę zawsze ..... i w pogodę .... i w deszcz ...... ✿✰ ✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿✰ ✿
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
"Słowa miłości, słowa rozpaczy
zdławiła noc głuchoniema.
Kochać-to znaczy:dotknąć, zobaczyć,
a Ciebie nie ma...nie ma..."

( Wł. Broniewski )

Kochane Dzieci.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
___WCIĄŻ JESTEŚ TAK BLISKO......NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNĘ______        ▂ ▃▄ ▅ ▆ ▇ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂                         ◄►◄►   KAROLINKO-JEDRUSIU    ◄►◄►
                         ▂▃▄ ▅ ▆ ▇ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂                       ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰ _______TĘSKNIĘ ZA TOBĄ,TĘSKNIĘ DO CIEBIE, MOJE ŻYCIE BYŁO, JEST I BĘDZIE ZAWSZE DLA CIEBIE.________
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
"Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc.
Swoja miłością , musisz mi pomóc..."

( E. Stachura )

Karolinko Jędrusiu
Tak daleko i tak blisko.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
•♥• MIŁOŚĆ NA ŚMIERĆ NIE UMIERA Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi - niezależna od mej woli. •♥• ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
..Czas wiele śladów zaciera, Czas bywa bez litości, Czas daje i zabiera Lecz nie zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci, Na coś Ci sił już nie staje, Na coś po prostu brak chęci Lecz miłość w sercu zostaje.... ____¶¶¶§§§§¶___¶§§§§¶¶¶ __¶¶¶§§§§§§§§¶§§§§§§§§¶¶¶ _¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§§§§¶¶¶ _¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§§§§¶¶¶ __¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§§¶¶¶ ____¶¶¶§§§§§§§§§§§§§¶¶¶ ______¶¶¶§§§§§§§§§¶¶¶ ________¶¶¶§§§§§¶¶¶ _________¶¶¶§§§¶¶¶ __________¶¶¶§¶¶¶ ____________¶¶¶ Nasze serca pamietaja o Was kochani każdego dnia . Światełko sobotnio - niedzielne zapalam niech ogrzewa Waszą dusze
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...."❤ JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...."❤ KAROLINKP
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   236   237   238   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz