Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1494750
Dodane ponad rok temu
Zofia Kwiatkowska
◕°*`♥ `*°◕ Pożegnanie Nawet mnie nie pożegnałeś(aś), odszedłeś...(odeszłaś) Moje serce poszło z tobą, moja dusza, moje myśli, radość, śmiech i spełnienie. To wszystko poszło razem z Tobą, Tylko ja nie mogłam IŚĆ...◕°*`♥ `*°◕ JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◕°*`♥ `*°◕ Pożegnanie Nawet mnie nie pożegnałeś(aś), odszedłeś...(odeszłaś) Moje serce poszło z tobą, moja dusza, moje myśli, radość, śmiech i spełnienie. To wszystko poszło razem z Tobą, Tylko ja nie mogłam IŚĆ...◕°*`♥ `*°◕ KAROLINKO
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
..................()
................ (,) 
................╒▒╕
................╘═╛


PAMIĘTAM KAROLINKO I JĘDRUSIU

Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Jesień w sercu,jesień w duszy Bo wspomnienia powracają Bólu nic już nie zagłuszy Nawet lata co mijają... Światełko pamięci Karolinko i Jędruniu ♥(*)♥ Dziękuję za rocznicowe światełko dla mojej siostrzyczki. Dziękuje za pamięć,za ciepłe słowa,za to,że jesteśmy razem Cieplutko pozdrawiam Kasia
Zgłoś SPAM
URSZULA
•♥•

Życie trzeba przeżyć godnie
bo jest tylko jedno ....

(Stefan Kardynał Wyszyński)

•♥•

Módlmy się za dusze
w czyśćcu cierpiące,
..wieczny odpoczynek
racz im dać Panie....
•♥•

Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną... ________))_____ _______/\',(____ ______(,\"\",)___ _______ || ____ _____♥▌▌▌♥_____ _____♥▌▌▌♥_____ _____♥▌▌▌♥_____ _____♥▌▌▌♥_____ _____♥▌▌▌♥_____ Światełko I Modlitwa Dla WAS Kochane Aniołki . ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ NIECH BÓG MA WAS W OPIECE [*]
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala

Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.

DZIĘKUJĘ BARDZO
ZA PAMIĘĆ O MOICH BLISKICH.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Promyczek do Nieba,dla Was kochane Dzieci.
Otaczasz się Panie wspaniałymi ludźmi.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
(Rodzina smutnych mam)
Robiłam kilka prób, żeby coś napisać, jakieś pocieszenie, że Karolina nie chciałaby widzieć Pani tak rozpaczającej, że jest nadzieja na spotkanie; ale jak tu pocieszyć - nawet wiara w życie po śmierci nie przyniesie ulgi na ziemi. Zostaje nam tylko czekanie na to, co obiecuje Bóg. To jedyna nasz nadzieja. Dagusia ma starszą siostrę; Ona teraz spodziewa się dziecka, a ja tak strasznie się boję, żeby nie stało się coś strasznego, żeby Bóg nie miał jakichś swoich planów... Serdecznie przytulam Córkę i Wnusia a Pani życzę zdrowia i pociechy jeśli ma Pani ją skąd brać.
Zgłoś SPAM
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
Nie lękam się śmierci. bo gdy ona przyjdzie ja odejdę i znowu połączymy sie razem

♥ KAROLINKO-JĘDRUSIU ♥

ZAPALAM ŚWIATEŁKA NA KOLEJNE DWA DNI.
POZDRAWIAM
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   234   235   236   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz