|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1494562
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Powróciły wspomnienia wróciły zmartwienia Lecz jest inaczej - bo Ciebie nie ma Nie ma uśmiechu na Twej cudnej twarzy i nie ma słów troski gdy źle się wydarzy ! Nie ma już Ciebie w tej ziemskiej przestrzeni Lecz żyjesz w mych myślach i to się nie zmieni ! Szukam Cię w chmurach, szukam Cie w snach i ciągle przy mnie ten lęk i strach... Czy jesteś szczęśliwy ? Czy nie jest Ci źle ? Czy teraz już nie boisz się ? Wszystko w mej wierze mówi, że tak. jaki jest sens żyć bez osoby,którą tak bardzo KOCHAM? ╔═══════════════════╗ ✰ wszystko co zostało, ★to tylko fotografie. ✰wszystko co zostało ✰to tylko wspomnienia ✰ale to wszystko co mam ✰KAROLINKO-JĘDRUSIU,MOJA PAMIĘĆ ✰DLA WAS.... ╚═══════════════════╝
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
___✰_____▒▒ ✰
________▒▒░▒▒
__✰___▒▒░░░▒▒ ✰
____----▒▒░░░░▒▒
____✰_▒▒░()░▒▒ ✰
_✰_____ ▒░▌░▒
______✰_.███ ŚWIATEŁKO
__✰_____.███. ....PAMIĘCI DLA WAS ANIOŁKI...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
♥ KAROLINKO I JĘDRUSIU ♥
`````(
`````((
````((,))
```[(¯♨¯)]
```[(¯♨¯)]
```[(¯♨¯)]
♥ PAMIĘTAM ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
Światełko nieustającej pamięci, na dzisiaj , jutro i pojutrze, dla Was Kochane Dzieci.
Dokąd nasze serca biją , Wy zawsze będziecie z nami.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
♨ NA ZAWSZE W MOIM SERCU ♨
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA , TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA. ZA WCZEŚNIE ODCHODZĄ Z NIMI MARZENIA I SNY, ZOSTAJĄ MIŁE WSPOMNIENIA, A W SERCU... SMUTEK I ŁZY...⊰♥⊱
.................JĘDRUSIU.................
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA , TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA. ZA WCZEŚNIE ODCHODZĄ Z NIMI MARZENIA I SNY, ZOSTAJĄ MIŁE WSPOMNIENIA, A W SERCU... SMUTEK I ŁZY...⊰♥⊱
.................KAROLINKO.................
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
„ Na ławeczce przysiadasz przy bliskich mogile, Powracają we wspomnieniach do Ciebie na chwilę, Znów Cię uśmiechem ciepłym witają, A może karcą i dobre rady dają… Patrzysz na znicz, który cicho płonie, Wspominasz ich oczy, włosy i dłonie, Ich głos powraca do serca Twego, Jak z filmu kiedyś dawno z nimi nagranego, Oni potrzebują żeby o nich pamiętano, I miłość do nich w sercu zawsze skrywano.” ..................(( ...................)) .................(( ..................)) ___..........((.,.)) ____......__ ‘|’__ ______( “”””.._ ) ______)./.(./.(. | ______()......)()|| ______|.......()..|| ______|............|| ______|............()_____.$$$$$$$ ______|............|_____$$_____$$ ______|............|___$$_______$$ ______|_____|___$$_______$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DO NIEBA
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
Kochane Dzieci. Nie czas nam dany , ale chwila.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
OCZY PEŁNE ŁEZ , SERCE PEŁNE ŻALU , DUSZA PEŁNA SMUTKU, DOM PRZEPEŁNIONY PUSTKĄ ..... NA ZAWSZE W MOIM SERCU {*}{*}{*} ___ ۞۞۞ ___ ۞۞۞ __ ۞____۞_ ۞ ____۞ __ ۞______۞ _____ ۞ ___ ۞___________ ۞ _____ ۞ _______ ۞ _______ ۞___ ۞ __________ ۞ MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH WAS PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|