|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1494040
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Mateuszka Kuźmicz ( funer )
|
|
Przyślij mi uśmiech z raju w którym jesteś. Przyśnij mi się pewnej nocy gdy na niebie lśnić będą gwiazdy. Daj mi siłę, bym mogła budzić się co dzień i wypełniać mój dzień wspomnieniami tak, aby nie bolały. Ustrzeż mnie od złej drogi, bądź przy mnie nie tylko wtedy gdy zwątpię w sens reszty mego życia. Muszę sama stawić czoła światu, od nowa... muszę nauczyć się żyć bez części mnie samej, którą ze sobą zabrałeś. To wszystko o co Cię proszę....mój aniele இڿ.........)) இڿ........(,)) இڿ ......((,,)) இڿ.......(((,))) இڿ.......[[[]]]] இڿ.......[[[]]]] இڿ.......[[[]]]] இڿ......[[[[]]]]] இڿஇڿஇڿஇڿஇ MOJĄ PAMIĘĆ I MODLITWĘ OFIARUJĘ DLA CIEBIE KAAROLINKO i JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
Niebo płacze deszczem ,nasze oczy łzami. Kochane Dzieci. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Wspomnienia
Pozwalają na chwilę szczęścia.
Bo myśleć to znaczy wciąż
PAMIĘTAĆ ....
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA AGATY ANNY
|
|
Cudowny czas, gdy Byliście z Nami rozprysnął się na miliony wspomnień...
(¯♥♥¯)(¯♥♥¯)(¯♥♥¯)(¯♥♥¯)(¯♥♥¯)(¯♥♥¯)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
Karolinko, Jędrusiu.Mimo bólu , mimo łez, pamięć nasza wieczną jest.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Tul smutek skołatany w ramionach ciepłym gestem pojednania tego co było i będzie...jutro ponieś na rozpiętości silnych skrzydeł spełnienia do krainy miłości gdzie umierają ludzkie tęsknoty ....❤ JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Tul smutek skołatany w ramionach ciepłym gestem pojednania tego co było i będzie...jutro ponieś na rozpiętości silnych skrzydeł spełnienia do krainy miłości gdzie umierają ludzkie tęsknoty ....❤ KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Widzisz, tam daleko na horyzoncie? To odwieczny symbol życia jest - słońce. Wielbione przez ludzi od dziejów zarania ociepla gdy zimno i mroki odgania Lecz dla mnie słońce nie znaczy nic traktuje go niczym stary znicz W mym sercu zaś Słońce nadal gorące bo w nim jest twoja twarz i twoje imię wyryte łzami na zawsze ___ ۞۞۞ ___ ۞۞۞ __ ۞____۞_ ۞ ____۞ __ ۞______۞ _____ ۞ ___ ۞___________ ۞ _____ ۞ _______ ۞ _______ ۞___ ۞ __________ ۞ [♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥] Modlitwa i światełko Pamięci Niech Pamięć o Tobie będzie wiecznie żywa...... [♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
___×§×_______((________×§× __×§×________()_________×§× _×§×________(,,,)_________×§× _×§×_______,(,|,),_______×§× __×§× _____[_____]______×§× ___×§ ×___[_______]___×§× _____ ×§×_[_______]_×§× ___$$$$$$$$______$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$ PAMIĘTAM (*)
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
W gronie anielskich duszyczek wiedziesz wieczne, szczęśliwe życie... Choć w bólu dziś drogi nasze się rozeszły, Wiemy, że to tylko na moment doczesny. Ześlij nam ciepły promyk ukojenia Bo wiemy, że patrzysz, choć tutaj Cię nie ma. [*][*]KAROLINKO - JĘDRUSIU - KOCHANI
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|