Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1493930
Dodane ponad rok temu
EWA BILICKA
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą lub sercem pełnym zamyślenia ale to nie słowa to krzyk miłości jak deszcz słów niewypowiedzianych jak nazwać ten ból przesiąknięty niemym krzykiem....(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)... DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA,GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ... A MY MUSIMY NADAL W TĘSKNOCIE ŻYĆ....PAMIĘTAM.... (*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Kochane Skarby
Teraz Was nie ma...
Ale Jesteście
Blisko...
Czuwacie...
Patrzycie na nas...

Tak bardzo nam Was brak , Kochani.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Dzieciątka po obłokach stąpające Dzieciątka o skrzydłach roztańczonych czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych... Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę, kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę? Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie, wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie! My dla Was wszystko - wierzcie - w nagrode uczynimy, by poczuć, dotknąć, tulić... Nieba Wam uchylimy!
Zgłoś SPAM
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
A ty, nies­po­koj­ny wiet­rze, wiej
por­wij mnie po­nad chmu­ry, które
wy­dają się dziś być ta­kie ciężkie.

¯¯¯¯°♡°¯¯¯¯¯ KAROLINKO - JĘDRUSIU KOCHANI,MOJA PAMIĘĆ DLA WAS¯¯¯¯°♡°¯¯¯¯¯
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Na zawsze
...................w S E R C U...

...wyrywa
się serce...
...oczy
tęsknią...
...słowa
więzną
w gardle...
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala



╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲

MOJE WSPOMNIENIE I MODLITWA

╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲✿╱╲



Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Serce zawsze pamięta-Kochane Dzieci ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka... ❤ JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka... ❤ KAROLINKO
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Niech Was przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał Was do Królestwa Światła. Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po Was wyjdzie litościwa Matka" .....pamiętam.... *````````) *```````(,) *```````( (,) *```````(, )) *``````(( ,) ) *``````( (, ) )) *`````( ( ( , ) ) *`````( (, ) ) )) *`````(( ( (,) ) ) .......(((*****))) ****************
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   210   211   212   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz