|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1493184
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
URSZULA
|
|
⋰♥⋱ღ⋰♥
Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....
⋰♥⋱ღ⋰♥
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
⋰♥⋱ღ⋰♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Karolinko, Jędrusiu.
A łzy do oczu płyną jak rwący potok. Tylko one chronią nasze serca przed ogniem bólu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] (*)(*)(*) ANIOŁKI KOCHANE (*)(*)(*) ``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** I MODLITWIE ** ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NA KILKA DNI ****( szpital) (*)(*)(*) ŚPIJCIE ANIOŁKI W POKOJU WIECZNYM (*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥
Najsmutniejsze są wspomnienia
One zadają okropny ból
Najsmutniejsze jest własne serce
Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ !
*♥* ✬ *♥*
Spoczywajcie w pokoju
♥ ღ ♥ ღ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Kochane Dzieci ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
★.¸.★
Choć nie ma Cię już ze mną
To mam nadzieję że choć Twoja dusza
Będzie czuwała nade mną....
★.¸.★
*
**`NIEGASNĄCE
****`ŚWIATEŁKO
*********`PAMIĘCI
********`Z MODLITWĄ
★.¸.★
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Bóg nie obiecywał nieba bez chmur, ścieżek życia usłanych różami. Bóg nie obiecywał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy dzień, odpoczynek po trudzie, światło na drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń, nieśmiertelną miłość... ******(¨`·.·´¨)(¨`·.·´¨)******* *******`·.(¨`·.·´¨)..·´******** ********** `·.¸.·´***********KAROLINKO - JĘDRUNIU
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...
Łzy płyną nieustannie...
zniszczone marzenia.
Smutek...``Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
இڿڰۣ
Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie,
w rzeczywistości nadal pozostajemy
zespoleni w Chrystusie
z tymi,którzy odeszli od nas
Miłość nigdy nie ustaje..
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|