|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1493101
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
GŁOS ANIOŁÓW Każdy doświadczył w swoim życiu obecności Aniołów, w postaci wewnętrznego głosu, uszczypnięcia w policzek, lub głaskania po głowie. Czasem można poczuć ciepło wokół swoich ramion, ciepło bijące od stóp do głów, lub miłość i światło, które nas nagle otacza. Możemy również usłyszeć głos Anioła, w postaci słów, śpiewu ptaków, lub szumu wiatru, niektórzy też słyszą bicie dzwonów. Anioły mówią do nas na tysiące różnych sposobów, często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie nasz Anioł usiłuje nam coś powiedzieć. *•-★-•* KAROLINKO - JĘDRUSIU *•-★-•* (...) gdy u kresu naszych dni staniemy przez Bogiem, żeby osądził nasze życie, Bóg zapyta:„Gdzie twoje rany?”. Zbyt wielu z nas odpowie: „Nie mamy żadnych ran”. A wtedy Bóg zapyta: „Więc nie znalazłeś nic, o co warto było walczyć?”.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Karolinko, Jędrusiu.
Mijają lata , miesiące doby, lecz nie minie ból po odejściu Ukochanej Osoby.
Odeszliście , ale Jesteście zawsze wśród nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.*•-★-•* JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.*•-★-•* KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. ¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
Kochani dziękuję za Urodzinowe światełko dla mojego męża. Pozdrawiam serdecznie
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥*¯*¯*♥
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♥*¯*¯*♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
___CO MYŚLISZ,TO TWORZYSZ. CO TWORZYSZ,TYM SIĘ STAJESZ. CZYM SIĘ STAJESZ, TO WYRAŻASZ. CO WYRAŻASZ,TEGO DOŚWIADCZASZ. CZEGO DOŚWIADCZASZ, TYM JESTEŚ.CZYM JESTEŚ,TO MYŚLISZ. KOŁO SIĘ ZAMYKA.____ ````````````````(¯`v´¯) ```````````````(¯`(♥)´¯) ````````````````(_.^._) ````````(¯`v´¯)``````` (¯`v´¯) ```````(¯`(♥)´¯)`````(¯`(♥)´¯) ````````(_.^._)````````(_.^._) .•°*”˜˜”*°•°*”*°•°*”*°•°*”*°•°*”˜˜”*°•.KAROLINKO-JĘDRUSIU,ISTNIEJECIE W CZASIE,ALE NALEŻYCIE DO WIECZNOŚCI.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<<•♥•>> Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy...JĘDRUSIU...<<•♥•>>
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<<•♥•>> Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy...KAROLINKO...<<•♥•>>
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Niedzielne światełko , pełne ciepła , miłości i modlitwy posyłam do samego Nieba,
dla Was Kochane Dzieci.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|