Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1493101
Dodane ponad rok temu
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
GŁOS ANIOŁÓW Każdy doświadczył w swoim życiu obecności Aniołów, w postaci wewnętrznego głosu, uszczypnięcia w policzek, lub głaskania po głowie. Czasem można poczuć ciepło wokół swoich ramion, ciepło bijące od stóp do głów, lub miłość i światło, które nas nagle otacza. Możemy również usłyszeć głos Anioła, w postaci słów, śpiewu ptaków, lub szumu wiatru, niektórzy też słyszą bicie dzwonów. Anioły mówią do nas na tysiące różnych sposobów, często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie nasz Anioł usiłuje nam coś powiedzieć. *•-★-•* KAROLINKO - JĘDRUSIU *•-★-•* (...) gdy u kresu naszych dni staniemy przez Bogiem, żeby osądził nasze życie, Bóg zapyta:„Gdzie twoje rany?”. Zbyt wielu z nas odpowie: „Nie mamy żadnych ran”. A wtedy Bóg zapyta: „Więc nie znalazłeś nic, o co warto było walczyć?”.
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolinko, Jędrusiu.
Mijają lata , miesiące doby, lecz nie minie ból po odejściu Ukochanej Osoby.
Odeszliście , ale Jesteście zawsze wśród nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.*•-★-•* JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.*•-★-•* KAROLINKO
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
  Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.   ¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
  Kochani dziękuję za Urodzinowe światełko dla mojego męża. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥*¯*¯*♥

Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

♥*¯*¯*♥
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
___CO MYŚLISZ,TO TWORZYSZ. CO TWORZYSZ,TYM SIĘ STAJESZ. CZYM SIĘ STAJESZ, TO WYRAŻASZ. CO WYRAŻASZ,TEGO DOŚWIADCZASZ. CZEGO DOŚWIADCZASZ, TYM JESTEŚ.CZYM JESTEŚ,TO MYŚLISZ. KOŁO SIĘ ZAMYKA.____ ````````````````(¯`v´¯) ```````````````(¯`(♥)´¯) ````````````````(_.^._) ````````(¯`v´¯)``````` (¯`v´¯) ```````(¯`(♥)´¯)`````(¯`(♥)´¯) ````````(_.^._)````````(_.^._) .•°*”˜˜”*°•°*”*°•°*”*°•°*”*°•°*”˜˜”*°•.KAROLINKO-JĘDRUSIU,ISTNIEJECIE W CZASIE,ALE NALEŻYCIE DO WIECZNOŚCI.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
<<•♥•>> Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy...JĘDRUSIU...<<•♥•>>
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
<<•♥•>> Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy...KAROLINKO...<<•♥•>>
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Niedzielne światełko , pełne ciepła , miłości i modlitwy posyłam do samego Nieba,
dla Was Kochane Dzieci.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   177   178   179   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz