KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239136
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Serce Jezusa życie i zmartwychwstanie nasze, zmiłuj się nad nami,daj pocieszenie, duszom odpocznienie.Zapalam wieczorne światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego..co w sercu zostanie ♥ ♥ ♥ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka jedyna nadzieja
w modlitwie na spotkanie , a teraz w pokoju bozym wytrwać do konca dni naszych na ziemi, dla Ciebie kochany przyszły one za wcześnie, może w Niebie znajdziesz ciekawsze zajecie dla twych umiejetności
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Kamilku...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy odchodzi bliska nam osoba To w duszy nastaje zima A serce pokrywa lód Światełko pamięci Kamilku ❤️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny ```J. Szczawiński
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego znaczenia...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia. /Eurypides/ Niestety! Nie możemy. Przeznaczenie nam Was odebrało, ale nie odbierze Pamięci o Was Kochani ☀️ Światełko na deszczowy poniedziałek ☀️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka, Światełko Pamięci zapalam. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
traw czerwiec smutny miesiac,w ktorym wiele przykrości miało swoj początek,a my możemy sie tylko modlic z pokora i prosić o łaski przebaczenia,a dla Ciebie wiecznego zbawienia kochany,spoczywaj w Bogu
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni.. ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ocaleni w rozpaczy gorzkich łzach, w pamięci naszej żyjecie...i w snach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp.Przemka Jakubczyka
❤️☀❤️ Światełko i modlitwę zostawiamy ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.-•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.- Światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   559   560   561   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017