Serce Jezusa życie i zmartwychwstanie nasze, zmiłuj się nad nami,daj
pocieszenie, duszom odpocznienie.Zapalam wieczorne światełko z modlitwą dla
Ciebie Kamilku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas wszystko zabiera..bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego..co
w sercu zostanie ♥ ♥ ♥ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka jedyna nadzieja
w modlitwie na spotkanie , a teraz w pokoju bozym wytrwać do konca dni naszych
na ziemi, dla Ciebie kochany przyszły one za wcześnie, może w Niebie
znajdziesz ciekawsze zajecie dla twych umiejetności
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Kamilku...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy odchodzi bliska nam osoba
To w duszy nastaje zima
A serce pokrywa lód
Światełko pamięci Kamilku
❤️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku
szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego
znaczenia...
(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia. /Eurypides/
Niestety! Nie możemy. Przeznaczenie nam Was odebrało, ale nie odbierze
Pamięci o Was Kochani
☀️ Światełko na deszczowy poniedziałek ☀️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka, Światełko Pamięci zapalam. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
traw czerwiec smutny miesiac,w ktorym wiele przykrości miało swoj początek,a
my możemy sie tylko modlic z pokora i prosić o łaski przebaczenia,a dla
Ciebie wiecznego zbawienia kochany,spoczywaj w Bogu
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕
Lata przeminą - ból nie przeminie
Bo serce płacze, choć wyschły łzy,
Pamięć - z tęsknotą zmieszana,
Zostanie z nami do końca dni..
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ocaleni w rozpaczy gorzkich łzach, w pamięci naszej żyjecie...i w snach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp.Przemka Jakubczyka
❤️☀❤️ Światełko i modlitwę zostawiamy ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.-•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•.- Światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.