KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239144
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
"Serce Jezusa naszym szczęściem." Niech będzie i Twoim Kamilku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są telefony, które już nie zadzwonią i ludzie, którzy już nie wrócą... R.I.P.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dzień dobry Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
KOchany Kamileczku jak smutno obudzic sie i miec swiadomosc ze nie ma Cie wsrod nas,jestes gdzies daleko a jednoczesnie blisko duszą Twoją dobra pomagasz,uczestniczysz w moim zyciu, to czuję,dzieki Ci
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
*``♥ ´´* W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali *``♥´´*
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...wciąż za nami chodzi, tak niewinna, wydłuża czekanie...strażniczka serca, obrońca umysłu, wciąż z nami, czy kiedyś ustanie?...gdy się spotkamy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀❇☀
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Obdarz GO POKOJEM I SWOJA MIŁOSCIA o Panie Panie wszechswiata.Twoja łaska niech bedzie z nami po wieczne czasy.Kamilku jestem z Toba i Twymi cierpieniami i radosciami,ktorych było malo ale tez cieszą.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕ Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na Nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas... ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal nasze dusze oplata, nasze serce ledwie kołata...jak żyć kiedy Wy Jesteście w oddali, jak trwać gdy tęsknota nasze dusze pali...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Stracić kogoś - to tak jakby wpaść w otchłań nicości, poznać jak bardzo boli tęsknota za kimś kto odszedł już na zawsze._______ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kochany Twoje cierpienia nosze w sercu i panieci, moje sa niczym do tego co Ty znosiłes, modlitwa aby Bog dał Ci Nieba, Mateńka Najswietsz niech Cie przytula
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️Życie jest ulotne, pamięć wieczna ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
• °*✿*°•` „Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę” • °*✿*°•` Walter Flex `•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Łez pożegnania kilka, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na do widzenia...Kochani tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   557   558   559   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017