Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Kamilku.❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany mysl o Tobie to wspomnienie
skromności,madrosci,ciepła,dobroci,życzliwosci,wszystko temu światu
oddawałeś nie biorac nic dla siebie, nich Ci Bóg wynagrodzi te dobroc i Twe
cierpienia w Niebie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
★W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest PAMIĘĆ.
Ta tkliwa w osłonie miłości
i ta, w okruchach wspomnienia.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak dostrzec sens w naszej rozpaczy, jaką iść drogą, którą los
przeznaczy...ciernistą pójdziemy, tak nam pisane...do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀❇☀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
wokół piekny swiat a nic nic zniszczy miłosci mojej do Ciebie kochany, niech
miłośc kwitnie w Niebie i na ziemi, dziekuje Ci kochany ze mnie wspierasz,
badzmy razem duchowo, w modlitwie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☀️ Słoneczne ŚWIATEŁKO ☀️ PAMIĘCI ❤️ na ostatni
poniedziałek czerwca 2022r.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.