KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239189
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
Nie chcę Twojej samotności, chcę i pragne abys był otoczony Aniołami w Niebie, swiatłościa wieczna , łaskami bozymi teraz i na wieki, o to sie modle, spoczywaj kochany w Niebie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥.✺.♥ Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. ♥.✺.♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czemu tak rychło Panie zabrałeś Ich z tego świata, czemu tak prędko zniknęły Ich lata...westchnijmy z głębi serca do Boga naszego, aby przyjął Naszych Ukochanych do królestwa Swego
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cisza,pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI. _____ Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚPIJ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Tak wiele ubyło, właściwie cała radośc bez Ciebie nie mozliwa, ale co tam ponosic ofiary abyś był szczesliwy w Niebie, o to sie modle za Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Melancholia w nas kolcem róży tkwi, dni bez Was szare...pamięcią sięgamy do cudownych dni, gdy byliśmy razem...tęsknimy Kochani tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☀️ Promyczek otulony Pamięcią ❤️ ڿڰۣڿ❀ Na wieczór pierwszej lipcowej niedzieli ❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany,najpiękniejsze miejsca na ziemi,najciekawsze przygody nie będą raDOSNYMI I PRZYJEMNYMI przezyciami,BEZ cIEBIE,bo smutek ten najgłebszy-Twoje odejście wszędzie nas dotyka.Spoczywaj w pokoju boz
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Dla nikogo nie odszedłeś, naprawdę będziesz żył w naszych sercach i myślach."Zostawiam światełko w pierwszą niedzielę lipca.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Niedzielne ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście...tyle po sobie zostawiliście...i najpiękniejsze wspomnienia...Kochani, nasze promyki złote my też umieramy...z tęsknoty...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀♥❀ ════◕ ♥ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni... ♥◕════ ❀♥❀
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️ ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   551   552   553   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017