Rozżalone oczy toną we łzach wspomnień żegnając z pokorą wygasły życia
płomień....pamiętamy...kochamy...tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na dobranoc dla Ciebie Kamilku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠⭐♠
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Sobotnio - Niedzielne ☀️ Światełka zapalam dla Ciebie ☀️ Kamilku
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie ♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zostawiam światełko z modlitwą na weekend, żyjesz w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Zyłes krótko, cierpiałeś, chciałeś być szczesliwy, dobroci wielkiej
udzielałes, badż w Niebie szcześliwy z Aniołami uwielbiajac swiatłośc
niebiańska, niech Cię Matka Boża przytula wiecznie kochany
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PUSTKA to uczucie, kiedy siedzisz i wpatrujesz się w sufit. Wiesz, że nie
możesz nic zrobić, i ogarnia Cię porażające poczucie bezsilności...
Kamilku, pamiętam... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd
Kochani...razem, na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️.¤._ ✿
• °*✿*°•`
Wszyscy Ci,
których dotknie miłość
stają się nieśmiertelni.
Żyją w sercach tych,
którzy tą miłością ich obdarzyli.
`•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku , światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Trzeba pamiętać i trzeba kochać I więcej już nic ..... kochamy i
pamiętamy.____Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Ja tez chcę , aby świat pamietał o Kamilku moim ukochanym wnuczku, bo on swym
zyciem, dobrocia, pieknościa duszy zasłuzył n a to, dziekuje za wirtualne
dobre słowa i za świeczki na nagrobku,kocham
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dla mego Dziecka ukochanego Tak szybko pożegnanego Przez ludzi kochanego Chcę
aby świat pamiętał o Nim By wiedział każdy z Was Miłość taka nie
odchodzi Na zawsze pozostaje w Nas. Światełko Kamilku ♨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*•.★.•*•.¸
Lata przeminą - ból nie przeminie
Bo serce płacze, choć wyschły łzy,
Pamięć - z tęsknotą zmieszana,
Zostanie z nami do końca dni...
¸.•*•.★.•*•.¸
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście najpiękniejszymi Aniołami, otaczacie nas Swoimi opiekuńczymi
skrzydłami...Dajcie Kochani nam wiarę i siłę, że tak musi być...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.