KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239214
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozżalone oczy toną we łzach wspomnień żegnając z pokorą wygasły życia płomień....pamiętamy...kochamy...tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na dobranoc dla Ciebie Kamilku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠⭐♠
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Sobotnio - Niedzielne ☀️ Światełka zapalam dla Ciebie ☀️ Kamilku
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie ♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zostawiam światełko z modlitwą na weekend, żyjesz w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Zyłes krótko, cierpiałeś, chciałeś być szczesliwy, dobroci wielkiej udzielałes, badż w Niebie szcześliwy z Aniołami uwielbiajac swiatłośc niebiańska, niech Cię Matka Boża przytula wiecznie kochany
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PUSTKA to uczucie, kiedy siedzisz i wpatrujesz się w sufit. Wiesz, że nie możesz nic zrobić, i ogarnia Cię porażające poczucie bezsilności... Kamilku, pamiętam... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd Kochani...razem, na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️.¤._ ✿ • °*✿*°•` Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni. Żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli. `•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku , światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Trzeba pamiętać i trzeba kochać I więcej już nic ..... kochamy i pamiętamy.____Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Ja tez chcę , aby świat pamietał o Kamilku moim ukochanym wnuczku, bo on swym zyciem, dobrocia, pieknościa duszy zasłuzył n a to, dziekuje za wirtualne dobre słowa i za świeczki na nagrobku,kocham
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dla mego Dziecka ukochanego Tak szybko pożegnanego Przez ludzi kochanego Chcę aby świat pamiętał o Nim By wiedział każdy z Was Miłość taka nie odchodzi Na zawsze pozostaje w Nas. Światełko Kamilku ♨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*•.★.•*•.¸ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni... ¸.•*•.★.•*•.¸
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście najpiękniejszymi Aniołami, otaczacie nas Swoimi opiekuńczymi skrzydłami...Dajcie Kochani nam wiarę i siłę, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   549   550   551   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017