moj piekny wnusiu dzielisz ze mna troski,moje,nasze,całej rodziny. Ty choc zza
swiatów lecz pomagasz,a ja z calego serca modle sie za Twoja duszyczke.Dziekuje
Ci i dziadkowi ze sie o nas troszczczycie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Na smutną sobotę, światełko dla Ciebie Kamilku kochany. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
...☀️Światełko ☀️
ª“˜¨“¨˜“❄️¤ª“˜¨¨˜“¨...☀️Pamięci☀️
..Najlepszym pamiętnikiem jest serce.
.. ...Ono pamięta o tych,
którzy są godni pamięci..❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie w myślach przytulamy Was Kochani, przesyłamy Wam najpiękniejsze
uczucia i tak bardzo tęsknimy.....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko pamięci. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
róznymi drogami idziemy przez zycie, ale dązymy do celu jednego jakim jest
Niebo, tam sie spotkajmy kochany mój wnusiu. Spoczywaj w pokoju. A my idziemy
prze zycia niepokoje
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dotykamy Was czasem słowami zamkniętymi w naszych głowach, tak
lekko..dotykamy Was ciepłem naszych serc, ich czystym dżwiękiem,
nieprzerwanym, na przekór fizyce wierzymy, że Czujecie, wierzymy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
*``♥ ´´*
W daleką podróż zabrał Cię Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali
*``♥´´*
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, moja pamięć i światełko. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Spotkały Cie w zyciu niezasłuzone cierpienia,nie miałeś do nikogo zalu,nie
skarżyłes sie,nie domagałeś sie pomocy,miałeś swietlane nadzieje na
zycie,kochałes.Niech łaski Nieba wynagrodza Ci wszystko
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie się kończy jak słodkie marzenie, wszystko przeminie...pozostał ból,
tęsknota i piękne wspomnienie...do spotkania Kochani...
Ukochany nad zycie, pełnia zycia siły, spocząłeś snem wiecznym, wśród
cichej mogiły.
Bolesna nam bez Ciebie jest zycia droga, lecz kiedyś śmierć nas złączy u
stóp PANA BOGA.
kOCHAM cIE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.