❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie
radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy
Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę,.Kamilku.❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwa i pamięć o Tych, co odeszli, jest dla Nich największym
darem....pamiętamy Kochani gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy Jesteście
z nami...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
…. To nie był czas - to nie była pora …. Smutne światełko dla Ciebie
Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Matko Boża z Lourdes módl się za Kamilka
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
upłynełozycie, przstrzeń daleka ale sercu wszystko bliskie, kochany Kamilku
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie spełniły się nasze marzenia...został nam ból nie do zniesienia,
rozdarte serca...żyjemy jak roślinki bez wody...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. _ Światełko Pamięci
dla Ciebie Kamilku.
wiara, nadzieja miłośc , tęsknota, smutek i zal tego co było złe, bo teraz
jawi sie jako znak miłosci, kochany spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zamknęła się księga Twojego
życia,nie ma już Ciebie
tu na ziemi, ale jesteś
i pozostaniesz na zawsze
w sercach naszych.
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️
❄•*•❄•*•❄•*•❄•*•❄•*•❄•*•❄ Kamilku❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was,
gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was
Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego? - ♥ - Światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.