❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć. ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko odeszło i nie wróci.... została tylko szara rzeczywistość...
myśli błądzących wśród labiryntu słów.... bo nie ma Was....Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Nasza nadzieja na zbawienie dziś o łaski te upraszam u stóp Matki Bożej
Lichenskiej,o prztulenie Cię też błagam i ja przytulam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko w I Niedzielę Wielkiego Postu dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Niedzielne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Ciebie w I niedzielę Wielkiego Postu. Bądź nam
miłościw Jezu, daj radość nieba naszym bliskim, a nam siły do niesienia
naszych krzyży.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bądź mi litościw Boże nieskończony, według wielkiego miłosierdzia
Twego... Kamilku światełko na I Niedzielę Wielkiego Postu. Pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Niech ten mrok ziemski zamienia sie w iskierki niosące miłość do Nieba ,do
Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd
Kochani...razem, na zawsze....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.