Kamilku dzień piękny, samotny, pełen wspomnień, tęsknoty,i smutkumimo
pięknego słońca, niech ta jasność przyświeca nam razem
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla
nas czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma już nic...tylko wspomnień cichy szept, zdeptanych uczuć stos, góra
pustych słów...i wieczna, cudowna pamięć...a to tak mało Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Śmierć jest końcem życia,ale nie końcem miłości"
_ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Niech ten lepszy świat będzie Twoim udziałem kochany, tam po drugiej stronie
jest miłość, ja to
Kochany bądź szczęśliwy w tym Kwidzyn świecie po drugiej stronie, tam
miłość rozkwita
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wiosenne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie: każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu z Betlejem,
Jezu z Golgoty…
… nasz czas elektroniki, reklam i osamotnienia
Panie ocal w nas wiarę, nadzieję, miłość…"Halina Alfreda Auron Moją
nadzieję że jesteś szczęśliwy
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. - Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko Pamięci ❤️ na pierwszy dzień kalendarzowej wiosny
☘️☘️
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Moje światełka tylko wirtualne niechCi niosą kochany miłość i wspomnienie
i marzenie niespełnione jak dobrze by było nam razem tu na ziemi,radości N od
Nieba dla Ciebie i dziadka Wacka
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.