I zawsze pozostają ślady Twojego życia, myśli, obrazy i chwile. Będą nam o
Tobie przypominać, sprawiać radość i smutek i nigdy nie pozwolą nam o Tobie
zapomnieć...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bo miłość nie zna pór dnia
A nadzieja nie ma końca
A wiara nie zna granic
Tylko pamięć pozostaje niewzruszona.........
❀♥❀♥❀ ❤️❀♥❀♥❀
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę Kamilku.❤️♨❤️❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak na deszczu łza, cały ten świat, bez Was Kochani, nie znaczy nic....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐*⭐ Wieczorne Światełko Pamięci ⭐*⭐
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,gdy zasypiam;
__ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
życie szybko płymie czas nie zatrzymuje sie , opdszedłes a j MYSLE ze
jestesmy razem izawsze tak bedzie, to jest prawda wieczna
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne
miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka, Kamilku.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem, za biciem serca, za Wami
Kochani....tęsknimy tak bardzo.....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
bolesne wspomnienie i serca smutne kolatanie, to nigdy nie minie, bo tak
załosne zycie i odejscie to trudna do pogodzenia sytuacja, spoczywaj kochany ,
do spotkania w krainie szczesliwosci wiecznej
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.