KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239357
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
zyjemy a smutek w sercu tkwi i pamiec niestanna towarzyszy naszym dniom, spoczywaj Kamilku kochany
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.Kamilku.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze marzenia bez Was- nie są marzeniami, nasze sny bez Was- nie są snami, nasze życie bez Was- nie jest życiem....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy, ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami...Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA
DOSWIADCZAM SMUTKU,ŁEZ,WSPOMNIEMIA PRZYKRE SA,ODDAJMY TO WSZYSTKO MIŁOSCI,DOBRU,MODLIWIE,DOBRY BOZE,PROWADZ NAS DO SIEBIE TU NA ZIEMI I W NIEBIE DAJ KAMILKOWI SPOCZYNEK WIECZNY W NiebiE BEZPIECZNY
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zmysły za Tobą stęsknione Dziś pustką są wypełnione Tak trudne staje się istnienie Gdy musisz być tylko wspomnieniem Kamilku ❤❤♨♨♨❤❤♨♨♨❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamięci naszej zostaniecie, w sercach co Was kochają, w szczerych słowach modlitwy za Was szeptanych...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika" ☀️ Wieczorne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł,wokół tylko cisza. My tu,Ty tam,gdzieś po drugiej stronie nieba" __•♥•__ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Anioł samutku mnie otacza, a pragne aby Ten Anioł przynosił Ci radośc Nieba, O Wielki Aniele Stróżu Kamilka nie opuszczaj Go w Niebie prpwadz do swiatłości wiecznej, abysmy sie spotkali
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna ,ciemności Byś miał ciepło i blask jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   153   154   155   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017