Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Jesteś ze mna duchem w miejscach podróży i nodlitwy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat...kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe; - Pamięć i światełko dla
Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilku dla Ciebie moj MIŁOSC, MODLITWA I SWIATEŁKO
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
❀*¯*♥
Dziękuję za światełka dla Olgusi w czasie naszej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szeptem tuląc piękno wspomnień zapadamy w ciszę...Śpijcie spokojnie
Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☘️ Na pierwszą majową niedzielę ☘️ Światełko Pamięci
❤️ do Nieba Ci ślę ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i modlitwa..ڿ❀❤❀ڿ..Światełko i modlitwa
dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilus dziekuje Tobie i Dziadkowi Wackowi za pomoc modlitwe i wstawienniectwo w
Niebie w spraWACH NAM WIADOMYCH
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA
Kamilus modle sie o laski Nieba dla Ciebie i Dziadka,wierzę,że jestescie ze
mna,że pragniecie tego dobra na ziemi,którego zabrakło wśród nas,że
modlicie sie o te łaski,bo w tym odnajduje wasza pomoc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak nazwać tę ciszę w alejce cmentarnej, gdy biegnę by spotkać się z
Tobą. Lecz zamiast Ciebie skrawek ziemi czarnej co zabrał mi postać tak
drogą..."
Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało
się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ─═♦ ✿ ♦═─
Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Spij Kamilku ciałem w grobie, a dusza zyj w Niebie, nie zapomne ja o TOBIE
ODWIEDZAJAC CIEBIE,
bede skrapiac Twa mogiłę,bolesnymi łzami, aż zakwieci sie radośnie
wisennymi kwiatami
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Maryjo królowo Polski módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.