Zapalam Ci światełko wraz z modlitwą w Święto Zesłania Ducha Świętego,
nasze polskie Zielone Światki.Niech Duch Św.prowadzi Cię do radości
nieba.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jeżeli śmierć bliskich czegoś na uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością..."
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
spotykamy sie na sciezkach zycia i w modlitwie kochany, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilku moje uroczyste przeżycia TU W MIEJSCACH SZCZEGÓLNIE CI BLISKICH są
dla mnie JAKBY SPOTKANIA razem z Toba a jednoczesnie wielkim smutkiem,Ty jestes
tu duchem,Ty pocieszasz, prowadzisz,dziękuję
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę...❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota
Spokój już odpłynął, została tęsknota
Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali
Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali?
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my znicze
pamięci Wam palimy....patrzycie na nas z góry...pamiętamy, kochamy, tęsknimy
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
TĘSKNOTA-BÓL-CIERPIENIE-nie znają czasu,pozostają na zawsze. - Światełko
Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany twoja piekna twarz i postac niczym nie ucierpi od deszczu wichur,
ucierpi nasza dusza, ucierpi serce w krórym ból króluje czy to słonce swieci
czy grzmoty na Niebie,tylko płacz,ból po Tobie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniknęliście z naszego życia jak obłoki zdmuchnięte z nieba przez wiatr,
Byliście, a teraz Was nie ma, a my tęsknimy i zatapiamy się we
wspomnieniach..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.