KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239110
Zapalone ponad rok temu
Mama Tadzia W
Dziś polecam Cię św.Antoniemu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
taka mam wiare, nadzieje i miłośc, że Cie spotkam, że sie przytulimy, usmiechniemy,m bez troski i zmartwien, Kamilku kochany
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilę tych, których już z nami nie ma...tęsknimy Kochani...ciągle tak samo...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☘️ ☘️ Dzieli nas tylko czas ... ☘️ ☘️ ☘️ ❤️ Światełko Pamięci zapalam dla Ciebie ❤️ Kamilku
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
BABCIA KMILKA
TAKA PUSTKA I SAMOTNOŚC tu na ziemi, a ja mysle ze w Niebie Kamilek ma radośc i nie jest sam,z czuwa nad nimi Matka Najswietsza i To upraszam Świetą Rodzinę. Kochany KAMILKU mój
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♥️Kamilku...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie - pamiętaj o Aniołkach Naszych - my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze... Zostawiam Światełko Pamięci ❤️ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Kamilku, jak to trudno wytłumaczyć że się kogoś nie zobaczy
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
pożegnania, smutne mysli, wspomnienia, to co dzien i noc gości w mojej duszy zamiast cieszyc sie z Toba - taki los zabrał Cie od nas, aby ta autostrada Karla Acutisa zawiodła Cie do Nieba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   130   131   132   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017