KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239102
Zapalone ponad rok temu
Mama Tadzia W
Boże Ciało twoim wybawieniem Kamilku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Świąteczne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️O Przenajświętsza Hostyja! Dla której nam Niebo sprzyja: Broń od nieprzyjaciół wszelkich. Dodaj mocy i sił wielkich. Pamiętaj o Kamilku Daj Mu Jezu Niebo i wieczne obcowanie z Tobą.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć jest podporą życia, nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,którzy odeszli. ..♥.. Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
* * Żeby móc się spotkać, trzeba się najpierw pożegnać... Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze * * Kamilku ❤️ Dla Ciebie zapalam Światełko do samego Nieba, niech zawsze się tli ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kochany wnusiu, nigdy juz nie bedzie jak było i jak byc miało, tak zdecydował Pan, tak ciezko i z nadzieja zyc na ziemi a w Niebie pokój wieczny dla Ciebie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia czekamy i tęsknimy...♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
smutno przykro mi, pamiec trwa kochany o czy swiadcza te piekne róze i swieczki, spooczywaj kochany, ale TY O NAS PAMIETASZ - WIEM TO
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gebki
❤️Kamilku...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na dobranoc dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjecie Kochani w naszych sercach i pamięci. - Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   128   129   130   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017