Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie...Ukochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ To wirtualne Światełko, które tu zapalam mówi: Pamiętam o Tobie
❤️
Śpij snem spokojnym Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Ka,milka
Pan Bog Cie otoczy swa miłoscia w Niebie a my tu na ziemi prosimy za Ciebie
Kamilku
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam Kamilku....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 23.06.2025
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy i czekamy...nadejdzie przecież ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na
spotkanie, znów przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem,
szczęśliwi i radośni...
Zgłoś SPAM
Zapalone ponad rok temu
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było,nigdy już nie wróci..
Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko pamięci w Dzień Ojca
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WIŚNIEWSKIEGO
SŁOŃCE ZYCIA ZASZŁO, ALE TERAZ ŚWIECA GWIAZDY PAMIECI
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, tęsknota w sercu
zawsze ta sama...niech Bóg otacza Was Kochani nieskończoną miłością...a
światło niech Wam świeci...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
_.* ❤️*._ _.* ❤️*._
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
_.* ❤️*._ _.* ❤️*._
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
- [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
odszedłes , choc pozostał nieukojony zal, ból,tesknota nie daje zaznac
radosci, te smutki ofiarujmy Bogu Najwyzszemu, proszac o łaski Nieba dla Twej
dyszyczki kochany moj wnusiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.