Gdy odejdzie ukochana osoba, życie traci cały blask i nic nie zastąpi tego,
którego kochało się prawdziwie.Zapalam Ci niedzielne światełko,a moja
modlitwa codziennie obejmuje Twoją duszę.
Zgłoś SPAM
syn Józek
❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy
Oni zawsze są z nami...Jesteście Kochani z nami na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ * ❤️
Teraz niebo jest Twoim domem
A nam pozostały wspomnienia
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Rocznicowe światełko i modlitwa dla Pana p.Józefie
Zgłoś SPAM
syn Józek
Nieważne, czy rok minął, dzień, miesiąc czy też lata... gdy odszedł Ktoś
na zawsze, to tracisz cząstkę świata... R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
45 lat...Rocznicowe Światełko Józefie...Panie Józku,zawsze blisko
Pana-Monika
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia pokryły się już patyną czasu, ale pamięć ciągle jest w
sercach...Rocznicowa pamięć i lampeczka dla śp.Józefa...R.I.P. **Wieczny
odpoczynek racz Mu dać Panie...**
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
❤️♨️❤️ Rocznicowe smutne światełko pamięci Józefie
❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
syn Józek z rodziną
Pamięć jest wieczna... Tato pamiętam ten czas... Pamiętamy ❤️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Światełko pamięci w rocznicę Twojego odejścia Józefie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowa lampeczka Panie Józefie....Panie Józefie wspieram ciepłymi
myślami w tym wyjątkowym dniu, serdecznie pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć coś dawno się skończyło ale przecież było...w przeszłości na
zawsze zapisane...można poczuć tamte chwile, bez ograniczenia...zawsze bowiem
będzie istnieć...kraina wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości"-T.Kotarbiński. ___ Najjaśniejsze światełko dla Pana
p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sierpniowe światełko Józefie...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️WEEKENDOWE ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Pamięć pozostała... Tato już kolejna rocznica.. to już 45 lat... Wciąż
jesteś w naszych sercach ❤️ Masz już prawnuki. Śpij spokojnie ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.