Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
【☾●✽●☽】
Odeszliście do cichej krainy.
Do życia wśród niebieskich fal.
Odpocząć po krótkim życiu.
Bliskim pozostał smutek i żal.
♥▒.....【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najgorszym uczuciem jest bezradność wobec cierpienia .. ♥ ..Światełko z
modlitwą dla Pana p.Józefie.
Śmierć zawsze nie na miejscu i zawsze nie w porę, za szybko, za rano, za
nagle... Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie... przychodzi w czwartek
, a przecież mogłaby w czwartek.. zostawia ból...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla Naszych Ukochanych
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie ....śpij spokojnie Panie Józefie.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... nie pyta, nie
uprzedza, nie dyskutuje... przychodzi i zostawia ból... ból. który ukoić
mogą tylko wspomnienia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.