Choć mija czas, smutek w sercu gości. Odszedł ktoś tak kochany, kto mógł
dać jeszcze tyle szczęścia i miłości. _ Światełko z modlitwą dla Pana
p.Józefie.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że
dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią
łączą się nasze serca...nawet z daleka siebie słyszą...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Bóg Was
zabrał i z radości powstał smutek,z uśmiechów słone łzy. Pozostało nam
tylko wspominać przeżyte z Wami dni. ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W Dzień Zaduszny modlimy się i wspominamy naszych kochanych, niech miłosierny
Bóg obdarzy twoją duszę radością nieba,Józku.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Dzień Zaduszny światełko z modlitwą dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Dzień Zaduszny 2.11.23 ░ ♡ ♡ ░P A M I Ę Ć░ T R WA ░ ♡ ♡ ░
Choć Ich życia płomień zgasł,
to Oni są w naszych sercach...dzisiaj ofiarujemy Im modlitwy i płomyki
zniczy...۰̮̑●̮̑۰((*))۰̮̑●̮̑۰
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Zapalamy dziś znicze wspomnień i modlimy się za wszystkich naszych bliskich,
którzy odeszli z tego świata...Niech Bóg w niebiosach nad Nimi czuwa. Nasze
serca nigdy o Nich nie zapomną... Tato pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W dłoniach trzymamy znicz, by w myślach go zapalić...z serca dajemy Wam
kwiat, by pamięć o Was ocalić...z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś
się spotkamy...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ _❤️_ŚWIATEŁKO _,❤️ _..❤️ PAMIĘCI__❤️ Na Dzień
Wszystkich Świętych dla Ciebie Krystyno
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ _❤️_ŚWIATEŁKO _,❤️ _..❤️ PAMIĘCI__❤️ Na Dzień
Wszystkich Świętych dla Ciebie Józefie
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
1 LISTOPADA - DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. __ Światełko i modlitwa dla Pana
p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
Światełko pamieci ♨️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Józefie...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Józefie .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
syn Józek z rodziną
Na zawsze w naszych sercach... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko serce łka…tak bardzo kogoś brak…rozpada się na pół...już Was
nie ma tu…spłynęła gorzka łza…kreśli kształty Aniołów za którymi
tęsknimy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.