Listopad miesiącem pamięci i modlitwy.Niech moja modlitwa doleci do Ciebie,bo
pamięć to miłość,a największa Miłość po drugiej stronie życia,które
jest tutaj tylko chwilką Józku
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´ „... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie
naszą nadzieją...” *•¸•* ♥ *•¸ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´ „... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie
naszą nadzieją...” *•¸•* ♥ *•¸ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Trzeba pamiętać i trzeba kochać i więcej już nic...Światełko i modlitwa
dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dziś w nasze piękne narodowe święto modlimy się za Ciebie i za wszystkich,
którzy oddali życie za wolność Ojczyzny,Odpoczywajcie w pokoju w naszej
polskiej ziemi, a światłość wiekuista niech Wam świec
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Tato pamiętam ❤️ R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma dotkliwszej boleści, niźli dni szczęścia wspominać o tych co na
zawsze odeszli.
---
Światełko Pamięci i modlitwa P.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żyć to nie znaczy być, to pozostawić coś w sercach, myślach,
wspomnieniach....miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko i modlitwa dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija. A to my
mijamy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kochać kogoś,a potem stracić,to tak,jakby kupić szczęście i zapłacić
łzami.__ Nasza pamięć i światełko dla Pana p.Józefie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.