Minęło szczęście nie przeszło cierpienie, a pozostało tylko wspomnienie.
__ Światełko i modlitwa dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Nieważne, czy minął rok, dzień, miesiąc czy też lata... gdy odszedł
Ktoś, na zawsze to tracisz cząstkę świata... Tato grudniowe światełko
modlitwy. R.I.P.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Tato zimowe światełko pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Czymże jest
nasze życie, które tak krótko trwa. Śpieszmy się kochać ludzi, zanim w oku
zakręci się łza. ⭐❤️⭐❤️⭐
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Św.Amdrzeju apostole prowadź naszych kochanych bliskich do krainy wiecznego
szczęścia. Wieczne odpoczywanie niech da Ci Pan, a światłość wiekuista
niech Ci świeci Józku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.