Na początku kolejnego tygodnia smutku zapalam Ci światełko pamięci i
wysyłam modlitwę o radość wieczną .Niech św.Rodzina czuwa nad Twoim snem.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy
tylko nadzieje, że kiedyś będziemy razem...
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało. ___
Nasza pamięć i światełko dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota to pajęczyna na której wiszą nasze wspomnienia....tęsknimy tak
bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.
___
Pamięć i modlitwa dla Ciebie p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jesteś w sercu, jesteś w listach,w słońcu,kwiatach,drzewach, Tylko tak
czasami myślę, czemu Ciebie tutaj nie ma." J.Miłosz-Piekarska
Sobotnie wieczorne światełko zapalam dla Ciebie Józku
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Synowi brak rozmów z Mamusią, ale gorzej jest jak to Mamie brak rozmów z
Synem. Proszę mi uwierzyć, że każda mama wolałaby, żeby to dziecku
brakowało rozmów z mamą, nie na odwrót Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
syn Józek
Są telefony, które już nigdy nie zadzwonią i ludzie, którzy nie wrócą...
Mamuś brakuje mi naszych codziennych rozmów przez telefon... Tato będę
pamiętał
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Józefie...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Płomykiem jak dłonią...
Dłonią ciepłą i jasną
Wspominamy naszych bliskich
Których życie już zgasło
(♨) (♨) (♨) (♨) (♨) (♨)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko. __
Śpij spokojnie Panie Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Tato pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Odpoczywaj w wiecznych ogrodach miłości u naszego Pana...Lampeczka Pamięci
ஞ۩ஞ
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.