───══❀থথৡৣথথ❀══──── "Zima w sercu,
zima w duszy, bo wspomnienia powracają, Bólu nic już nie zagłuszy, nawet
lata co mijają. Dobrych wspomnień czas nie skradnie..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami....
Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•..
Smutne światełko i modlitwa p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.
Żadne słowa nie ukoją bólu po stracie Was kochani.
____
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
syn Józek
,, A kiedy po mnie zostaną skórzane buty na strychu, to wspomnij mnie czasem
rano... i nie płacz proszę, minęło lecz nie skończył się świat, choć
twardo mi się przysnęło...pamięć jest wieczna..."
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Pana p.Józefie ....śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Najlepszym pamiętnikiem jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci...❤...
Pamiętamy p.Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐-❤️-⭐. Boże Miłosierny, Tym co odeszli daj spokój i wieczne
odpoczywanie. A Tym co zostali siły na przetrwanie ⭐-❤️-⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.