;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; •ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ• Światełko i modlitwa dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie p.Józefie.
Zgłoś SPAM
syn Józek
❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ .... ŚWIATEAŁKO PAMIĘCI .... NIECH CI WIECZNIE PŁONIE
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ⭐ ⭐ Odpoczywaj w Pokoju ⭐ ⭐
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa; ♨❤️♨ Światełko naszej pamięci Panie Józefie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Weekendowe światełko pamięci. Serce Jezusa miłości i dobroci pełne zmiłuj
się nad Józkiem,
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli....tęsknimy Kochani, tak strasznie tęsknimy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy. Jest takie
miejsce w sercu, gdzie mocno kocha się w ciszy" _✿✰✿_ Światełko z
modlitwą dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
syn Józek
To smutne, kiedy Osoby, które dają Ci najlepsze wspomnienia, stają się
jednym z nich.... Tato pamiętam... R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię,zamykam powieki i Jesteś.. I Jesteś.._♥_.. Światełko
Pamięci dla Pana.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zagubieni, w gwiazdy wpatrzeni, w tęsknocie żyjemy, wśród szeptanych
skarg....dzień do dnia dodajemy....czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨✨✨✨✨✨
„... Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją...”
✨✨✨✨✨✨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.