Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko z modlitwą dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
I znów kolejny miesiąc bez Ciebie. Boże bądź łaskawy
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Jest taki ból,
którego nic nie ukoi… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze pozostanie ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
To takie smutne i tak bardzo boli. Dlaczego odchodzą Anioły? - Światełko
Pamięci dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
syn Józek
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko;...Śpij spokojnie Aniołku.
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Pana p.Józefie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Niedzielne światełko [*] Dziękuję za pamięć o Karolu podczas mojej
nieobecności.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni,miesiące,lata. My tęsknimy coraz bardziej.Tak już pozostanie do
końca naszych dni... Światełko dla Pana p.Józefie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.