Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Józef Dudek


* 08.01.1960

 

+ 24.07.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Jordanowie

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (31)
Licznik odwiedzin strony
21563
Czasem odchodzą nasze anioły i nagle w miejscu staje czas A z nimi cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz Czasem na chwilę gaśnie słońce Duszę wypełnia gęsty mrok Nikną nadzieja i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele I próżno wtedy pytać Boga Czemu odchodzą przyjaciele Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały Tylko ich ciała zabrał czas.
Zgłoś SPAM
Pozostała pamięć po Tobie
a wraz z nią wspomnienia
w wykutych literach
milczenia
na czarnej marmurowej
płycie
już nie usłyszę
Twojego głosu
już nie ujrzę
Ciebie ......
Zgłoś SPAM
minęło 35 lat .....
a byłoby co swietowac razem
Zgłoś SPAM
Był taki ktoś
kogo nie zastąpi nikt
Był taki dzień
minął tak jak wszystkie dni
Był taki list
który nie zawierał słów
Był taki ktoś
kto nie wróci nigdy już
Zgłoś SPAM
≺≻✿≺≻ . Zostało tylko echo ! Ciebie już tu nie ma , nie zmienimy już nic. Stoimy i zaciskamy swe pięści do krwi. Zostało tylko echo ! W sercu mamy ogień , ogień żłobi nam łzy . Zostało tylko echo ! Tylko powiedz nam dlaczego ? ! powiedz .. '≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Największą Potęgą na świecie jest Śmierć Ona przychodzi zabiera nam najbliższych Jednak zostawia nam Pamięć I tak w zadumie pamiętamy wszystkich którzy odeszli To także dar od Boga i Nadzieja że o nas też ktoś kiedyś będzie Pamiętać W naszych sercach zawsze płonie znicz Wiary,Nadziei i Miłości Oddajmy modlitwy do Boga I spokojnie uczcijmy Święto Zmarłych Kwiatami pięknych Chryzantem Małym światełkiem wieczności Ciepłem naszych Serc pełnych Miłości do bliźnich :):)
Zgłoś SPAM
I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie I jak mam nie mieć żadnych wątpliwości Kiedyś pozbawił mnie całej radości I jak mam silną być, jak wierzyć Pokaż mi Panie, jak to wszystko przeżyć Pokaż mi Panie, jak mam wyjść do ludzi Jak się z cierpienia na nowo obudzić Pokaż mi Panie, podaj swoją dłoń I meza mego w swoim raju chroń.
Zgłoś SPAM
Moje serce kamienieje jak twoja płyta nagrobna gdy przed rokiem nieoczekiwany zyskałeś spokój ja - cała żałobna wyciągam przed siebie ręce ślepe i nie wiem czego się chwytać a ty z nieba pewnie spoglądasz i... dziwisz się? jesteś pewien? że żyjemy bez ciebie choć nie wszyscy...
Zgłoś SPAM
Nie chciałeś być pierwszy lecz byłeś wybrany. Kochałeś całym swym sercem i byłeś kochany. Miałeś wielu przyjaciół dla Ciebie życzliwych, Pragnąłeś tak niewiele, żeby żyć i być szczęśliwym. A teraz.. Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci....
Zgłoś SPAM
ANIOŁ" Na drodze do nikąd Spotkałam Anioła. Zapytał dokąd zmierzam? Nie potrafiłam odpowiedzieć. Przerażająca cisza. Serce wali jak młot. Strach przed nicością. Raz jeszcze zapytał dokąd zmierzam? Usta cicho wyszeptały... Zgubiłam sie w labiryncie życia. Dotykając mej duszy ciepłym spojrzeniem, Rzekł cicho... Z labiryntu, jest tylko jedno wyjście. Lecz - pamiętaj... Chcąc go opuścić..? Zrób czasami przystanek - Przystanek na modlitwę - Na modlitwę i zastanowienie się - Zastanowienie się nad labiryntem życia.
Zgłoś SPAM
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko! Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek Cię w garści trzyma, Trzyma za szyję , dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci... doceniamy. Wtedy to widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy to tęsknota, Jakże naiwna życia prostota... Wtedy wyrzuty nami władają... Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno,co możemy... wciąż się modlimy...
Zgłoś SPAM
Tyle spraw niezałatwionych...tyle nieodkrytych dróg. Tyle marzeń niespełnionych,ciągle pytam:gdzie był Bóg? Czemu swoją boską mocą,nie pochylił koron drzew... Czemu boskim swym oddechem,nie odgonił gęstych mgieł. Gdzie mam złożyć zażalenie.Gdzie mam skargę swoją wnieść. Gdzie zmartwiałe złożyć serce,kiedy już zabrakło łez?
Zgłoś SPAM
najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy by chcieli lecz nie mogą nic pozmieniać ... Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy ... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ... "wróć" ...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Jeszcze będziemy razem,to pewne jak dwa razy dwa. Jeszcze będziemy razem,tak myślę każdego dnia. Jeszcze będziemy razem,od zawsze o tym wiem. A mimo to nie raz płaczę i nieraz na jawie śnię. Jeszcze będziemy razem i wtedy otworzą się oczy. I gdy będziemy już razem to tamten mnie świat zauroczy. Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala. Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek oddala. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Dlaczego życie jest takie ciężkie, trudne i pełne goryczy? Dlaczego losy okrutne nie dają kropli słodyczy? Dlaczego jeśli się kocha, to trzeba żegnać kochanych? A serce choć z bólu pęka nie może być dla wybranych...(...)
Zgłoś SPAM
Przestańcie szlochać moi Kochani, przecież Ja jestem cały czas z Wami... Jestem nadzieją, wiarą, miłością, nie chce być smutkiem, chce być radością. Spróbujcie dostrzec Mnie prawie wszędzie, choć jestem daleko i bujam w obłokach, cierpię gdy widzę twarz, która szlocha... Chcę byście byli dla Mnie szczęśliwi tak jak ja, gdy byłem tu z Wami żywy. To dla mnie ważne, jak dla Was ja, by już nie spadła żadna łza... Być może miną miesiące, lata lecz kiedyś przyjdzie właśnie ta data... ten dzień szczególny i tak właśnie się stanie że wyjdę na przeciw Wam, na spotkanie... Dopiero wtedy mnie zrozumiecie, że tu jest lepiej, niż tam na świecie, dopiero wtedy będziecie wiedzieć, jak mnie cudownie jest teraz tu, w niebie... Tu jest bajeczny dom Boga Ojca, rzeki miłości płynące bez końca. Jestem szczęśliwy... Żyję wiecznie, w świecie radości i wielkiej cudownej Bożej miłości. Piszę do naszych rodzin, by nikt z Nich nigdy już nie zbłądził... czynem, myślami, brakiem wiary... Każdy z Was, mały, młody czy stary musi pamiętać do końca życia że, ma swoją drogę do przebycia... tą dłuższą czy krótszą ale nie ma jednakowej... ale dopiero na końcu jej powie : "Przepraszam Cię dziecko Moje kochane, przeze Mnie miałeś serce złamane, bo gdy zwątpiłem i nie wierzyłem, tym wiele smutków Ci przysporzyłem" Dlatego właśnie Moi Kochani, Musicie wierzyć dniami, nocami że jest mi wspaniale, jestem szczęśliwy, lecz tylko wtedy gdy Wy wszyscy żywi wierzycie głęboko w nasze życie wieczne i pozwalacie nam czuć się tu bezpiecznie. Wy kochacie Nas,a My Was kochamy... musicie uwierzyć, bo My tu czekamy.....!!!
Zgłoś SPAM
Walentynki
"Byłeś serca biciem..."
Zgłoś SPAM
To płacze serce tak cichutko łka, a w smutnym oku zastygła łza. To płacze serce nad losem swym,odeszło szczęście i Ty wraz z nim.(...)
Zgłoś SPAM
Choćbym nie wiem jak głośno krzyczała - nie wykrzycze, Chocbym nie wiem jak długo płakała - nie wypłacze, Choćbym nie wiem jak się starała, tego że CIĘ nie ma - losowi nie wybaczę.
Zgłoś SPAM
nie tak miał wygladac mój dzień, wieczór, noc. Wspominając Ciebie nie potrafie nie płakać z zalu za Tobą - brakuje Cie , brakuje Twych opowiadań, Twego uśmiechu, Twej bliskości a nawet Twych kłotni (rzadkich ale były). Wiara każe mi wierzyć ,że się jeszcze spotkamy ale jest to bardzo trudne.
Zgłoś SPAM
Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są, dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze, Że odeszli po to by żyć. I tym razem będą żyć wiecznie. Dusza płacze , a ból drąży serce .
Zgłoś SPAM
zaduma.............
Zgłoś SPAM
Jozef pomóż , bo oszaleje .......
Zgłoś SPAM
krok w każdym kierunku jest wspomnieniem o Tobie Józiu
Zgłoś SPAM
Jak ciężkie są wspomnienia.......
Tak wiele miejsc jest związanych z Tobą aż ciężko to przeboleć ,że teraz już bez Ciebie. Pozostało mi podziękować Ci za ponad 32 wspólne spędzone lata ; większość z nich była radosna i szczesliwa. DZIĘKUJE JÓZEFIE.
Zgłoś SPAM
Brak Twojego dotyku, Brak Twojego oddechu, Brak Twoich opowiadań I Twojego uśmiechu. Brak Twoich śmiałych planów, Twojej w sukces wiary I spojrzenia miłego Twoich oczu szarych. Brak mi jest przytulania, Twego słowa dobrego Brak mi mężu jedyny Brak po prostu wszystkiego
Zgłoś SPAM
Pewnego dnia , a było to w lipcu, stanąłeś na drogi skraju, wyszedł po Ciebie Anioł i wskazał drogę do raju. My jeszcze nic nie wiemy , jak jest po tamtej stronie, lecz mamy tam przyjaciela co stanie w naszej obronie. I kiedy przyjdzie godzina stanąć na drogi skraju, wyjdzie po nas ktoś drogi , kto wskaże drogę do raju.
Zgłoś SPAM
Odeszłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem....wróci.
Zgłoś SPAM
tyle planow jeszccze niezrealizowanych...tyle wypadow blizszych i dalszych mialo byc...
Zgłoś SPAM
24.07.2013
TOMKU..., bardzo mądre słowa przelałeś na kartę wspomnień o Twoim Ojcu..., Tacie - tak brzmi cieplej... :-) !!! Trzymaj się dzielnie... i bardzo wspieraj MAMĘ..., z Najbliższych tylko ONA CI została... i na pewno BARDZO tego potrzebuje...!!! Pozdrawiam...
Zgłoś SPAM
czesto
nasze rozmowy telefoniczne pelne humoru i zabawy...bedzie mi ich brakowac :(
Zgłoś SPAM
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś , kto jeszcze mógł być z nami...
Zgłoś SPAM
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga , gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Bpga glos serdeczny: POKÓJ CI WIECZNY !
Zgłoś SPAM
"Zamknely się ukochane oczy, Spoczęły spracowane rece, przestało bić kochane serce."
Zgłoś SPAM
"Szedł przez zycie pełen poświecenia i ofiary niosąc swój krzyż z uśmiechem na twarzy, niech takim pozostanie w sercach naszych"
Zgłoś SPAM
24.07.2013 r
Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły spracowane ręce, przestało bić kochane serce
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
barbara dudek
07.08.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ks.Proboszcz Paweł Gunia