KuPamięci.pl

JOLANTA ŻYCIŃSKA


* 19.08.1957

 

+ 18.09.2016

Miejsce pochówku: Cmentarz Bródnowski , św. Wincentego 83, Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (27)
Licznik odwiedzin strony
31264

Jest Naszą najukochańsza Mamą, Żoną, Siostrą, Córką, Koleżanką i od niedawna Babcią. Zawsze uśmiechnięta, oddana i troskliwa. Odeszła nagle pozostawiając wielką nieuleczalną ranę w wielu sercach. Wszyscy bardzo Cię kochamy Mamuniu. Do miłego zobaczenia już w tym lepszym świecie, bez chorób, cierpienia i ziemskich trosk.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Na cmentarnym krzyżu Krople rosy wiszą To są łzy tęsknoty Otulone ciszą Wiatr liście unosi W cmentarnej alejce A każda mogiła Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś Nagle bić przestało... Ale nim ucichło Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty.... Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie Kiedyś się.....spotkamy.
Karolina
Kolenda
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł Świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze, Że odeszli po to by żyć. I tym razem będą żyć wiecznie. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wśród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole. A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzyli kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wśród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wśród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole.
Karolina
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Dla Ciebie Siostro
-
Oleńka
Oleńka
zapalił(a) dnia 2020-04-11
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
-
Karolina
19.09.2016