Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-05-26
Moje ukochane siostrzyczki, juz nie niedługo odwiedzę.Kocham was.Spijcie w Panu Bogu.
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-05-04
Wieczny odpoczynek racz im daj Panie..
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-03-19
Tak mi smutno, tak pusto jest bez was i mojego ukochanego.Spjcie w P.Bogu wszyscy.Kocham was ...bardzo.
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-03-05
Wieczny Odpoczynek daj Im Panie....Kocham Was
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-02-24
Kocham Was i zapalam swiatelko pamieci.
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2026-01-02
Zapalam swiatelko milosci moje kochane siostrzyczki z mysla na lepszy rok. Miejcie mnie w opiece.
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2025-12-24
Dla kochanych moich siostrzyczek swiatelko pamieci
Becia
zapalił(a) znicz dnia 2025-10-31
Zapalam swiatelko pamieci dla was moje ukochane siostrzyczki. Jestem z wami cały czas, a dzisiaj w tym specjalnym dniu jestem całym sercem przy was.