Joasiu myślami jestem przy Was..Tak okrutnie boli :( [*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 10 sierpnia 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
8.08.2011 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Boże, miej opiekę nad Joasią, niedziela, 7 sierpnia 2011
Zgłoś SPAM
DANA Z RODZINĄ
Zgłoś SPAM
Aniołku... Wujek Włodek - dnia 5 sierpnia 2011
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 5 sierpnia 2011
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
tęsknimy ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Joasiu światełko pamięci..:( [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Wszystko ma początek i koniec. Tym razem koniec przyszedł zdecydowanie za
szybko ... nikt nie był przygotowany ... nikt nie zapytał czy tak wolno ?
DLACZEGO ? (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
mama i tata
WARSZAWA, poniedziałek, 1 sierpnia 2011
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 31 lipca 2011
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
Joasiu dla ciebie światelko pamięci (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko na dziś [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
30.07.2011 (*)
Zgłoś SPAM
Patryk Kluczny Głomski
[*]Chodz Joasi fizycznie nie ma wsrod nas,pozostanie ona na zawsze w naszych
sercach, a pamiec o niej nigdy nie pozwoli jej umrzec. Najszczersze kondolencje
rowniez dla rodziny i przyjaciol S.P Jacka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
27.07.2011 r. (*) pamiętam
Zgłoś SPAM
mama i tata
Chcemy żebyś żyła Joasiu, środa 27 lipca 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Moja Pamięć i Światełko dla Ciebie Joasiu [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.