Jesteśmy blisko Córeńko, czwartek 27 października 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą Nadzieją...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Joasiu..(*)...od poczatku widziałam..ze Twoi Rodzice są wielkiej wiary..ja
tez..ale ja jestem słabsza od Twoich Rodziców..dziękuje IM..nawet nie wiedza
jak wiele dla mnie znaczą ICH słowa z wczoraj..
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 26 października 2011
Zgłoś SPAM
Jadwiga Rudolf
Zgłoś SPAM
Kasia Popielska
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 22 października 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
21.10.2011 (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
pamiętam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Ś.P Jakuba Twardzińskiego.
Światełko dla ciebie,ANIELE
Zgłoś SPAM
inna mama
światełko pamięci Joasiu, niech Cię odszuka w niebie i da Ci znak, że ci,
co zostali, pamiętają....
Zgłoś SPAM
Jacek Rogaszewski
„Na moją religię składa się pokorna admiracja bezgranicznego ducha,
ujawniającego się w subtelnych detalach, które jesteśmy w stanie dostrzec
naszym słabym umysłem.”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.