Joasiu w tę Wielką Sobotę światelko nadziei i miłosci [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna giglewicz
Zgłoś SPAM
Joasiu... jutro Wielkanoc... Zmartwychwstanie Pańskie... Aniołku.... Pamiętamy o Tobie...
Ciocia Ala, Wujek Włodek, Michał, Marcin - Wielka Sobota; 7 kwietnia 2012
rok...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jadwiga Rudolf
Zgłoś SPAM
inna mama
Po każdym Wielkim Piątku nadchodzi poranek Wielkiej Niedzieli...po
śmierci-radość zmartwychwstania,po bólu i cierpieniu-nadzieja...Bądź z
bliskimi w tych szczególnych dniach...światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama i tata
Wielki Piątek, 6 kwietnia 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 4 kwietnia 2012
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
(*)
Zgłoś SPAM
mama Klaudi
Zgłoś SPAM
inna mama
Światełko pamięci Asiulku,na dziś, na jutro,na zawsze-niech ciągle się
pali i oświetla drogę,którą idziesz,razem ze swoimi młodymi
Przyjaciółmi.My tęsknimy,ale chcemy wierzyć,że jesteście szczęśliwi..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 31 marca 2012
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 28 marca 2012
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 24 marca 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
...nie ma nic gorszego na świecie dla rodzica,który traci to,co kochał
najbardziej...swoje Dziecko...śpij spokojnie Aniołku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.