Trudno mi dobrać słowa.. Mogę jedynie życzyć dobrej energii i sił by mimo
tragedii przeć do przodu i żyć. Wyrazy najszczerszego współczucia!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Alina Koczara
Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dzisiaj na Stadionie Narodowym zagra dla Ciebie Metallica, piątek 11 lipca 2014
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU~~Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w
sercu zawsze taka sama....Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cię na
wieki.ŚWIATEŁKO,MODLITWA DO NIEBA(**)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienia - to ciepło i serdeczność... Joasiu pamietam
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Asiu~~♥~~ Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą,
żalem, cierpieniem, ciągłym marzeniem ,niedowierzaniem ... ~~♥~~ !
Przytulam Cię do serduszka:*:*!(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Alina Koczara
Zgłoś SPAM
Magda Hała
Joasiu, nie znałam Cię osobiście, ale wiem, że byłaś wspaniałą Osobą.
Czuwaj nad Nimi. Do zobaczenia kiedyś.
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta
Moje światełko pamięci dla Ciebie, Joasiu...
Zgłoś SPAM
Lilia Majewska
Pamiętam Asiu, trwasz w moim sercu
Zgłoś SPAM
mama i tata
❀❀❀❀❀ wtorek, 8 lipca 2014
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusza nas boli, a serca płaczą, dlaczego los zabrał nam Was....czy kiedyś
się zobaczymy??? wróćcie to głos naszych serc.....
♥~~Wznieś Go Aniele,po nad ziemski kraj-tu chwilka -tam wieczność,tu
boleść-tam raj~~♥ Asiu światełko pamięci ,modlitwę posyłam ku
niebu dla Ciebie.Śpij w spokoju(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.