Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
421051
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie Joasiu ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi .... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
Alina Koczara
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu światełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i za wszystkie dni mojej nieobecności ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[**]][[**]] Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia. Odpoczywaj w pokoju.[[**]][[**]]
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
❤¸¸.•❤¸¸.•❤ Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać, Byłabyś teraz wśród nas... ❤¸¸.•❤¸¸.•❤ ❤¸¸.•❤¸¸.•❤MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤¸¸.•❤¸¸.•❤ [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama i Tata
Dzisiaj urodziny Dziadka - to wiesz...Przyjechał Johnny. Kochamy Cię Aśku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] cieplutkie światełko
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętamy...odpoczywajcie w ciszy i spokoju...w ofierze...modlitwa...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
█ ♥ █ (*)█ ♥ █ PAMIĘTAM █ ♥ █ (*) █ ♥ █ ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Tobie Aniołku pozostaje w sercach na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU ♥ PAMIĘTAM,♥ ŚWIATEŁKO(((*))) Z MODLITWĄ NA USTACH DLA CIEBIE ZOSTAWIAM.(((*)))ODPOCZYWAJ W SPOKOJU.♥ ♥ ♥ SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ I KTÓRE CIĘ KOCHAJĄ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
:PANIE KRÓTKO POLICZYŁEŚ DNI JEJ ŻYWOTA -MAM POZOSTAŁY ŁZY, BOLEŚĆ I TĘSKNOTA:ŚWIATEŁKO(((*))) ,MODLITWE ♥ ♥ ♥ DO NIEBA POSYŁAM.♥ ♥ ♥ ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU : ♥ BYŁAŚ NASZYM SZCZĘŚCIEM-ŻYCIA OZDOBĄ-ODSZEDŁAŚ -A MY PŁACZEMY ZA TOBĄ ♥ ŚWIATEŁKO,MODLITWA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI(((*)))PAMIĘTAM(((*)))ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU{{{*}}}
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   276   277   278   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski