`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie Joasiu ... [*][*][*]
...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi .... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
Alina Koczara
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu światełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i za wszystkie
dni mojej nieobecności ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[**]][[**]] Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze
życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywaj w pokoju.[[**]][[**]]
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
❤¸¸.•❤¸¸.•❤ Gdyby miłość mogła uzdrawiać a
łzy wskrzeszać, Byłabyś teraz wśród nas... ❤¸¸.•❤¸¸.•❤
❤¸¸.•❤¸¸.•❤MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
❤¸¸.•❤¸¸.•❤ [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama i Tata
Dzisiaj urodziny Dziadka - to wiesz...Przyjechał Johnny. Kochamy Cię Aśku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] cieplutkie światełko
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętamy...odpoczywajcie w ciszy i spokoju...w ofierze...modlitwa...
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Tobie Aniołku pozostaje w
sercach na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU ♥ PAMIĘTAM,♥ ŚWIATEŁKO(((*))) Z MODLITWĄ NA USTACH DLA CIEBIE
ZOSTAWIAM.(((*)))ODPOCZYWAJ W SPOKOJU.♥ ♥ ♥ SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ I
KTÓRE CIĘ KOCHAJĄ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
:PANIE KRÓTKO POLICZYŁEŚ DNI JEJ ŻYWOTA -MAM POZOSTAŁY ŁZY, BOLEŚĆ I
TĘSKNOTA:ŚWIATEŁKO(((*))) ,MODLITWE ♥ ♥ ♥ DO NIEBA POSYŁAM.♥ ♥
♥ ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
ASIU : ♥ BYŁAŚ NASZYM SZCZĘŚCIEM-ŻYCIA OZDOBĄ-ODSZEDŁAŚ -A MY
PŁACZEMY ZA TOBĄ ♥ ŚWIATEŁKO,MODLITWA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI(((*)))PAMIĘTAM(((*)))ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU{{{*}}}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.