Żal nieprzemijający, ciągle taki sam...Tysiące pytań bez odpowiedzi...To
nie tak miało być. Światełko pamięci do samego Nieba dla Ciebie Joasiu
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,jesienne światełka i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest nieśmiertelna. A pamięć i wspomnienie wieczne - w sercu...
Wtorkowe światełko do samego Nieba dla Ciebie Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU✰♥✰ MÓWI SIĘ ŻE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE NIGDY JUŻ NIE
WRÓCĄ.-WRÓCĄ.-WRÓCĄ W SNACH,W MARZENIACH,W TĘSKNOCIE,SĄ W SERCU I BĘDĄ
SZŁY W PARZE ZE ŁZAMI.✰♥✰.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWY SZEPT ZOSTAWIAM.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ MINĘŁO SZCZĘŚCIE-NIE
PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁA
TĘSKNOTA.....WSPOMNIENIE━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ MOJE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ DO NIEBA POSYŁAM DLA
CIEBIE━ ☆❤☆ ━ŚPIJ SPOKOJNIE ANIELE
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Joasiu poniedziałkowe światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
dana z rodziną
Zgłoś SPAM
mama marcelka,siostra sebastiana smoczyńskiego ,córka grażyny smoczyńskiej
...♥światełko do nieba i modlitwę zostawiam♥...
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 18 października 2014
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejna sobota, kolejny dzień ciszy, tęsknoty, zamyślenia, modlitwy ...
sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Joasiu do samego Nieba...[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 17 października 2014
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
━ ☆❤☆ ━ ♥♥♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA
DZISIAJ((*))I KOLEJNE DWA DNI (BĘDĘ NIEOBECNA DWA DNI) DLA CIEBIE
ANIOŁKU.♥♥♥ PAMIĘTAM ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a u nas wciąż te łzy, które tak gorzko płyną każdego dnia ... Joasiu
światełko do samego Nieba dla Ciebie na dzisiejszy deszczowy dzień [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
~~♥~~STOJĘ W OKNIE..PATRZĘ W DAL..DNI MINIONYCH JEST MI ŻAL...ODPŁYNĘŁY
JAK W MGLE..JAK CIENIE..POZOSTAŁO WSPOMNIENIE..~~♥~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAM..ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.