Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
421101
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 25 października 2014
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Żal nieprzemijający, ciągle taki sam...Tysiące pytań bez odpowiedzi...To nie tak miało być. Światełko pamięci do samego Nieba dla Ciebie Joasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasiu moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,jesienne światełka i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest nieśmiertelna. A pamięć i wspomnienie wieczne - w sercu... Wtorkowe światełko do samego Nieba dla Ciebie Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU✰♥✰ MÓWI SIĘ ŻE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE NIGDY JUŻ NIE WRÓCĄ.-WRÓCĄ.-WRÓCĄ W SNACH,W MARZENIACH,W TĘSKNOCIE,SĄ W SERCU I BĘDĄ SZŁY W PARZE ZE ŁZAMI.✰♥✰.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWY SZEPT ZOSTAWIAM.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
━ ☆❤☆ ━  ━ ☆❤☆ ━ MINĘŁO SZCZĘŚCIE-NIE PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁA TĘSKNOTA.....WSPOMNIENIE━ ☆❤☆ ━  ━ ☆❤☆ ━ MOJE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ DO NIEBA POSYŁAM DLA CIEBIE━ ☆❤☆ ━ŚPIJ SPOKOJNIE ANIELE
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Joasiu poniedziałkowe światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
dana z rodziną
Zgłoś SPAM
mama marcelka,siostra sebastiana smoczyńskiego ,córka grażyny smoczyńskiej
...♥światełko do nieba i modlitwę zostawiam♥...
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 18 października 2014
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejna sobota, kolejny dzień ciszy, tęsknoty, zamyślenia, modlitwy ... sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Joasiu do samego Nieba...[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 17 października 2014
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ASIU━ ☆❤☆ ━  ━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━  ━ ☆❤☆ ━   ♥♥♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))I KOLEJNE DWA DNI (BĘDĘ NIEOBECNA DWA DNI) DLA CIEBIE ANIOŁKU.♥♥♥ PAMIĘTAM ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a u nas wciąż te łzy, które tak gorzko płyną każdego dnia ... Joasiu światełko do samego Nieba dla Ciebie na dzisiejszy deszczowy dzień [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
~~♥~~STOJĘ W OKNIE..PATRZĘ W DAL..DNI MINIONYCH JEST MI ŻAL...ODPŁYNĘŁY JAK W MGLE..JAK CIENIE..POZOSTAŁO WSPOMNIENIE..~~♥~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM..ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Joasi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   270   271   272   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski